662 775 008
ul. Nałęczowska 64/6, 02-922 Warszawa
kontakt@amitamieszkania.pl

Kariera

Amita to jedno z wiodących biur nieruchomości w Warszawie. Niezwykle ważny dla nas jest nieustanny rozwój i poszerzanie zakresu swojej działalności.
W związku z powyższym, aktywnie poszukujemy ludzi, którzy pomogą nam tworzyć sukces naszej firmy.

Czekamy na Twoją aplikację.

Prześlij nam swoje CV na adres email: kontakt@amitamieszkania.pl. Jeżeli będziemy zainteresowani Twoją kandydaturą – skontaktujemy się z Tobą.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”

Dlaczego warto u nas pracować?

Praca w Amicie to możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia w gronie najlepszych ekspertów ds. nieruchomości, którzy oferują swoim klientom optymalne i nowoczesne rozwiązania. Dodatkowo, atmosfera firmy sprzyja nieustannemu rozwojowi i czerpaniu radości z pacy.

Pracujemy w wielu segmentach rynku nieruchomości. Nasi eksperci specjalizują się w rynku deweloperskim i wtórnym, zarówno w zakresie lokali mieszkaniowych, segmentów, domów, działek, jak i lokali komercyjnych. Pomagamy przy zakupie i sprzedaży nieruchomości. Tworzymy strategie inwestycyjne i pomagamy znaleźć optymalny produkt. Jeśli chcesz rozwijać się w którejś z tych dziedzin – skontaktuj się z nami!

Wyróżniamy się na tle innych i dajemy więcej niż inni – również naszym pracownikom.