662 775 008
ul. Nałęczowska 64/6, 02-922 Warszawa
kontakt@amitamieszkania.pl

Kim Jesteśmy ?

Amita to przede wszystkim doskonała kadra kochająca swoją pracę

W branży nieruchomości funkcjonujemy od 2010 roku. Znajomość rynku nieruchomości i życie nim każdego dnia – to nasza sprawdzona recepta na skuteczne pomaganie klientom w kupnie i sprzedaży nieruchomości. Posiadamy szeroką wiedzę oraz umiejętności i chcemy się nimi dzielić z naszymi klientami oraz kontrahentami. Nasi eksperci na bieżąco monitorują zmiany zachodzące na rynku nieruchomości i zauważają możliwości, które mogą być niezwykle wartościowe.

Rozbudowany asortyment i wyselekcjonowane propozycje

Szeroka współpraca z deweloperami, agencjami nieruchomości oraz klientami indywidualnymi pozwoliła nam na stworzenie wspaniałego portfela nieruchomości. Przy pomocy naszych ekspertów, zakup lub sprzedaż nieruchomości to już czysta przyjemność, nie angażująca dużego nakładu czasu.

Każdego dnia rozwijamy się z myślą o Was, a praca ta sprawia nam niezwykłą satysfakcję. Wkładamy w nią całe serce i poświęcamy jej dużo czasu, dlatego jesteśmy przekonani, że to dzięki temu jesteśmy tak cenionym partnerem u osób, które mierzą się z zakupem lub sprzedażą nieruchomości.

 

Oferujemy więcej niż inni

Pracujemy w wielu segmentach rynku nieruchomości. Nasi eksperci specjalizują się w rynku deweloperskim i wtórnym, zarówno w zakresie lokali mieszkaniowych, segmentów, domów, działek, jak i lokali komercyjnych. Pomagamy przy zakupie i sprzedaży nieruchomości. Tworzymy strategie inwestycyjne i pomagamy znaleźć optymalny produkt. Jesteśmy na każdym etapie procesu.
Współpracujemy z najlepszymi ekspertami finansowymi, analitykami, architektami wnętrz oraz fotografami. Dla naszych klientów dbamy o przejrzystą i ciekawą formę przedstawienia nieruchomości. Przygotowujemy oryginalne i ciekawe opisy, zdjęcia, filmiki oraz wirtualne spacery, a nasi klienci cenią nas za profesjonalny i szeroki zakres usług.
Wyróżniamy się na tle innych i dajemy więcej.

Opinie naszych klientów

Oferta Ekskluzywna

Chcesz poznać naszą Ofertę Ekskluzywna stworzoną specjalnie dla grupy osób, którzy chcą kupić lub sprzedać nieruchomość?

Skontaktuj się z nami i powiedz, że jesteś zainteresowany tą opcją, a opowiemy Ci co możesz dzięki niej zyskać!

Partnerzy