662 775 008
ul. Nałęczowska 64/6, 02-922 Warszawa
kontakt@amitamieszkania.pl

Wyjątkowy dom w okolicy American School of Warsaw

Bielawa , ul. Ścienna

Opis

Wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej z pięknym ogrodem na zamkniętym osiedlu położony w podwarszawskiej miejscowości Bielawa, w gminie Konstancin-Jeziorna. Wykończony z dbałością o detale zachwyca wygodą oraz funkcjonalnością. Nowoczesna bryła połączona z naturalnymi surowcami to doskonały balans między designem a naturą. Niewątpliwym atutem tej nieruchomości jest bliska odległość od American School od Warsaw.

DOM

Dom o całkowitej powierzchni 284,49 m2 składa się z 3. kondygnacji nadziemnych (w tym 2- stanowiska garażowe w bryle budynku oraz poddasze zaadaptowane na cele użytkowe):

Parter:

– przestronny salon połączony z otwartą kuchnią oraz wyjściem na ogród;
– toaleta dla gości;
– wiatrołap;
– garaż dwustanowiskowy w bryle budynku;
– kotłownia;

I piętro:

– sypialnia master z wyjściem na taras oraz prywatną łazienką z wanną i prysznicem;
– sypialnia 2 mogącą posłużyć jako pokój dla dziecka lub dodatkowa sypialnia;
– sypialnia 3 lub gabinet;
– garderoba;

Poddasze użytkowe:

– sala kinowa zaaranżowana jako część wypoczynkowo-rekreacyjna;

Ekspozycja – północ, południe, wschód, natomiast ogród położony jest od
południowej strony.

BUDYNEK:

Powierzchnia działki na której usytuowany jest dom to 808 m2. Dom w w zabudowie bliźniaczej, piętrowy z poddaszem użytkowym zagospodarowanym na salę kinową oraz miejsce do relaksu po ciężkim dniu pracy.
Budynek wyposażony w ponadstandardowe instalacje, m. in. okna drewniane, ogrzewanie podłogowe w kuchni, łazienkach, hallach., instalacja alarmowa, klimatyzacja na piętrze. Wysoki standard wykończenia z użyciem materiałów wysokiej jakości oraz dbałością o detale.

LOKALIZACJA:

Rodzinny dom położony w podwarszawskiej miejscowości Bielawa, w gminie Konstancin-Jeziorna, w odległości około 1 km od ul. Warszawskiej – głównej trasy przelotowej łączącej Konstancin-Jeziorna z Warszawą. Odległość od Centrum Warszawy wynosi około 18 km. Prezentowany dom znajduje się na zamkniętym osiedlu domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. W najbliższym sąsiedztwie znajdują się domy jednorodzinne wolnostojące oraz w zabudowie bliźniaczej, w przeważającej mierze są to domy nowe, o atrakcyjnych bryłach architektonicznych, z zagospodarowanymi ogrodami. W odległości około 200 m w linii prostej znajduje się prestiżowe Osiedle Konstancja, dalej szkoła amerykańska – American School od Warsaw.
Dobrze rozwinięta infrastruktura miejska – supermarket Auchan Konstancin, w odległości 1 km od nieruchomości, a także infrastruktura Konstancina w niedalekiej odległości.