662 775 008
ul. Nałęczowska 64/6, 02-922 Warszawa
kontakt@amitamieszkania.pl

Ostoja dla całej rodziny – dom, Klaudyn 348 m kw.

Klaudyn , ul. Karola Kurpińskiego
 • Rodzaj nieruchomości: Dom
 • Rynek: Wtórny
 • Rodzaj transakcji: Sprzedaż
 • Metraż: 348.00 m²
 • Pokoje: 9
 • Miasto: Klaudyn
 • Dzielnica: Stare Babice
 • Ulica: Karola Kurpińskiego
 • Numer oferty: 1339860
 • Rok budowy: 2005
 • Cena za m²: 7928
 • Wielkość działki: 1581.00 m²
 • Ilość pięter w budynku: 1
 • Szczegóły: Balkon , Ogród , Taras
 • Miejsce parkingowe: Garaż
 • Rodzaj budynku: Dom (Wolnostojący)

Opis

Marzysz o domu, który będzie twoją rodzinną twierdzą i ostoją? O solidnych murach, przemyślanym i funkcjonalnym wnętrzu, jakości, bezpieczeństwie, przestrzeni i fantastycznym ogrodzie? No to znalazłeś.

Powiedzmy sobie to jasno: ostoja musi być domem bezpiecznym, ponadczasowym, komfortowym i gwarantować mieszkańcom (rodzinie, nawet wielopokoleniowej) dość miejsca i przestrzeni do codziennego funkcjonowania, nauki, pracy i relaksu. Ale po kolei:

Po pierwsze, mury
„Elegancki parterowy dom jednorodzinny z użytkowym poddaszem, rozległym parterem i częściowym podpiwniczeniem”. Tak, w skrócie, opisali ten dom autorzy projektu, który zatytułowali – uwaga – „Ostoja”. Przyznam, że nadzwyczaj trafna nazwa. Grube, doskonale docieplone ceglane mury, ceramiczna dachówka, stropy gęstożeberkowe. Ten budynek pomyślano i zbudowano tak, by był domem dla kolejnych pokoleń.

Po drugie, wnętrze i przestrzeń
W parze z jakością konstrukcji, idzie bezkompromisowość wnętrza. Miejsca starczy tu spokojnie dla dużej rodziny, nawet trzypokoleniowej, i to także wtedy, gdy będzie tu chciała mieszkać i pracować. Z założenia mamy tu cztery sypialnie (jedna z własną łazienką i garderobą), trzy łazienki (dwie na piętrze i jedna na parterze), trzy garderoby (obecnie jedna służy jako gabinet do pracy) – można więc mieszkań i nie wchodzić sobie w drogę. Na piętrze znajdziesz duży pokój telewizyjny (ale zaadaptuj go po swojemu), a na parterze salon, połączony z jadalnią, w której cała (duża) rodzina zasiądzie do wspólnych obiadów. Nie brakuje też dużej, funkcjonalnej kuchni ze strefą jadalną (idealną na śniadania, szybkie kolacje i do posadzenia dzieci, żeby były pod bokiem, gdy robią lekcje) i spiżarnią. To nie koniec, bo na poziomie piwnicznym znajdują się dwa pomieszczenia rekreacyjne – na wypadek, gdyby komuś marzyła się domowa siłownia/sala treningowa/sala kinowa/pokój gier i zabaw* (*stosowne podkreślić). Jest też garaż na dwa samochody z wydzieloną przestrzenią warsztatową, dla entuzjastów (międzypokoleniowego) majsterkowania.

Po trzecie, szczegóły
Przestrzeń to nie wszystko, jej klimat i charakter budują detale. Choćby takie jak: zewnętrzne drewniane okiennice wykonane na zamówienie przez rzemieślnika, którego wyroby znajdziemy w całej Europie; okna o łukowatych nadprożach, przywodzących na myśl rycerski zamek; najwyższej klasy drewniany parkiet, w którym nie znajdziesz ani jednej szczeliny; piękny kominek z Niemiec. Do tego rozwiązania techniczne: pompa ciepła, trzy ujęcia wody, dach gotowy do zamontowania instalacji fotowoltaicznej.

Po czwarte, ogród
Prawdziwa ostoja musi być otoczona pięknym ogrodem. Co więc powiesz na 1580 m kw. działki? Pięknego, zadbanego ogrodu z krzewami i drzewami owocowymi, dorodną zielenią, oczkiem wodnym (z rybami), kaskadą i wodospadem? Będziesz mógł się nim delektować siedząc na tarasie lub w altance (obok grilla) i patrząc na biegające (bo jest gdzie) wokół dzieci.

Po piąte, bezpieczeństwo
Jak dzieci, to rodzina. A jak rodzina, to musi być bezpiecznie. To też mamy odhaczone: teren zamknięty, automatyczna brama, antywłamaniowe drzwi i okna, wideofon, ochrona, kamery z czujnikami ruchu. Jeśli wierzyć właścicielom, kot się nie prześlizgnie.

Po szóste, lokalizacja
Ostoja idealna potrzebuje jeszcze dobrej lokalizacji. Najlepiej takiej „niby daleko, ale blisko”. Proszę zatem bardzo: Blisko, bo 15 minut samochodem z Bemowa (stacja metro Młociny) i niby daleko (od Warszawy) – bo w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego. Słowem, łatwo się wyrwać i uciec od zgiełku dużego miasta, ale jeśli trzeba szybko się do niego dostać (zakupy, szkoła, praca, zajęcia dodatkowe) można to zrobić piorunem. Autobusem też, bo dojeżdża.

Pakuj więc rodzinę, chwytaj telefon i zadzwoń, lub napisz do agenta prowadzącego. Bo może właśnie trafiłeś na Wasz nowy dom!