662 775 008
ul. Nałęczowska 64/6, 02-922 Warszawa
kontakt@amitamieszkania.pl

Ekskluzywna rezydencja w Konstancinie-Jeziornie

Konstancin-Jeziorna , ul. Jana Matejki

Opis

Luksusowa i niepowtarzalna rezydencja na sprzedaż w podwarszawskim Konstancinie-Jeziorna.

L O K A L I Z A C J A

Znakomite położenie nieruchomości w urokliwej uzdrowiskowej miejscowości jaką jest Konstancin-Jeziorna położonej zaledwie 19 km od centrum Warszawy.

Podwarszawski Konstancin-Jeziorna to wyjątkowe miejsce. Warto tu przyjechać nie tylko dla słynnej tężni solankowej. Na wszystkich odwiedzających czekają rezerwaty przyrody, szlaki rowerowe, zabytkowe wille i pałace oraz położone wśród lasów sosnowych wysoko wyspecjalizowane zakłady lecznicze i rehabilitacyjne.

N I E R U C H O M O Ś Ć
Oferowana na sprzedaż rezydencja stanowi idealną propozycję dla osób ceniących sobie zarówno elegancję i luksus, jak i ciszę oraz bliskość zieleni. Zlokalizowana jest w prestiżowej dzielnicy oraz otoczona starodrzewiem takim jak dąb, czerwony kasztan, świerki czy sosny. Przestronność domu, jego wyjątkowy charakter, i duży komfort użytkowania gwarantują wygodę oraz satysfakcję jego domownikom.

Przedstawiana nieruchomość została wybudowana w 2007 roku. Wykończono ją z najwyższej klasy materiałów, spełniając kryteria naszych najbardziej wymagających klientów. Rezydencja została urządzona według projektu architekta, w stylu klasycznym i ma 1100 m² powierzchni całkowitej. Elewacja budynku została pokryta specjalnymi farbami dedykowanymi dla zabytków, które oddychają i nie tracą koloru. Dach pokryty jest blachą miedzianą.

Niezaprzeczalnym atutem nieruchomości jest jej podpiwniczenie, w którym mieści się pokój klubowy, basen oraz pomieszczenia, które można zaaranżować na siłownię czy saunę.

Powierzchnia działki, na której zlokalizowany jest dom ma 3344 m². Na terenie posesji znajduje się wolnostojący garaż dwustanowiskowy, nad którym znajduje się dodatkowe mieszkanie.

Wejście domu zdobią piękne, ręcznie kute drzwi. Wrażenie robią również kominki wykonane z piaskowca czy marmuru i zabytkowe piece kaflowe, które zostały odtworzone z oryginalnych wersji.
Materiały, z których willa została wykończona pochodzą z dalekich zakątków świata, jak np. naturalny antyczny trawertyn z Turcji, który obecnie nie jest wydobywany a eksportowany był tylko do USA.
Drewniane podłogi to nic innego jak bardzo poszukiwane drewno egzotyczne Iroko. 

Z pewnością jest to niepowtarzalna nieruchomość, o której nie da się zapomnieć. Zapraszamy na prezentację.

Link do filmu: https://www.youtube.com/watch?v=OebukwBKj1E