662 775 008
ul. Nałęczowska 64/6, 02-922 Warszawa
kontakt@amitamieszkania.pl

Modernistyczna bryła- Konstancin Jeziorna

Konstancin-Jeziorna , ul. gen. Józefa Bema

Opis

OPIS NIERUCHOMOŚCI:

Luksusowa nieruchomość położona w kameralnej części Konstancina. Wolnostojący dom charakteryzuje się modernistyczna bryłą dużymi przeszkleniami oraz piękną działką o powierzchni niemal 2000 m2.

Fasada budynku została pokryta piaskowcem która w połączeniu z bryłą tworzy niesamowity klimat. Ogromnym atutem nieruchomości jest również wewnętrzne Patio o powierzchni użytkowej 100m2 które zostało wyłożone modrzewiem syberyjskim. Dodatkowo na samym środku istnieje możliwość zrobienia pełnowymiarowego basenu do którego będziemy mieli bezpośredni dostęp z salonu oraz kuchni.

Projekt charakteryzuje się funkcjonalnością oraz dużymi przeszkleniami zapewniającymi dostęp światła praktycznie o każdej porze dnia.

Dom posiada system domu intleligentnego – Satel Integra, który pozwala rozbudować modułu zarządzania domem według własnych preferencji. Dom posiada również podłączenie ze światłowodem.

Nowoczesna aranżacja domu to połączenie bieli, szarości z elementami szkła. W całym domu położona jest dębowa podłoga najwyższej klasy drewna ułożona we wzór jodły francuskiej. W rezydencji zadbano w szczególny sposób o oświetlenie. Zamontowano lampy włoskie firmy Barella i Polska Qutec, które podkreślają kształt pomieszczenia i tworzą niepowtarzalną atmosferę komfortu i relaksu. W kuchni znajdują się sprzęty AGD najwyższej klasy uznanych marek premium: płyta gazowa Kitchen Aid, lodówka marki Liebherr w wersji powiększonej, zlew firmy Franke z funkcją mielnika, oraz powiększona zmywarka firmy Gaggenau.

OPIS POMIESZCZEŃ:

Salon połączony z przedpokojem -70 mkw

Kuchnia – 17 mkw

Gabinet / Jadalnia – 13 mkw

Pokój gościnny – 13 mkw

Master Bedroom – 36 mkw

Piętro:

Sypialnia 1 – 16 mkw

Sypialnia 2 – 16 mkw

Łazienka – 7 mkw

Garderoba – 8 mkw

Pralnia – 3 mkw

Master Bedroom – 42 mkw

Lokalizacja:

Nieruchomość znajduje się jedynie 1,4 km od słynnego Uzdrowiska w Konstancinie, Parku Zdrojowego, obiektu sportowo- rekreacyjnego jak i Tężni Solankowej. W pobliżu znajduje się zabudowa jednorodzinna rezydencjonalna oraz pełna infrastruktura miejska tj.sklepy użytku codziennego: pralnia, piekarnia, restauracje, kawiarnie.

W odległości kilku minut jazdy samochodem znajdują się przedszkola, szkoły, w

tym międzynarodowe min. International American School. W okolicy są wspaniałe lasy Chojnowskie. Bardzo dobre połączenie z Wilanowem i Ursynowem, to niewątpliwy atut tej nieruchomości.