662 775 008
ul. Nałęczowska 64/6, 02-922 Warszawa
kontakt@amitamieszkania.pl

Willa pod 100-letnim dębem w Konstancinie

Konstancin-Jeziorna Klarysew

Opis

Willa usytuowana wśród zieleni w cichej, malowniczej i zarazem nobliwej okolicy konstancińskiego Klarysewa przynosi na myśl sielską atmosferę relaksu i wytchnienia. Któż nie chciałby odpoczywać w cieniu 100-letniego majestatycznego dębu, tuż nieopodal własnego domu? To właśnie tego typu rezydencje są szczególnie pożądane w obecnych czasach: wolnostojące, usytuowane na prywatnej, dużej (prawie 1600 m2) działce i w otulinie zieleni. Prezentowany dom spełnia wszystkie wymagania ceniących sobie atuty Konstancina czyli prestiż, spokój, kontakt z naturą oraz bezpieczeństwo.

Ta ponad 300-metrowa wolnostojąca willa składa się z połączonego z jadalnią i półotwartą kuchnią reprezentacyjnego salonu (ekspozycja na trzy strony świata pn, pd, zach) z wyjściem na dwa bardzo duże tarasy (wyłożone „niezniszczalnym egzotycznym drewnem bangkirai), 5 sypialni, 3 łazienek, toalety, garderoby, pralni, pomieszczeń gospodarczych, a także garażu na trzy samochody w bryle budynku. Bardzo logiczny rozkład domu & klarowny podział na część dzienną i prywatną sprawiają, że przestrzeń została tutaj maksymalnie zagospodarowana, dzięki temu nieruchomość wydaje się w rzeczywistości jeszcze większa i przestronniejsza. Odpowiednia odległość od sąsiednich domów zapewnia prywatność.

Wnętrza wykończono w eleganckim stylu przy użyciu wysokiej jakości naturalnych materiałów. Ten wysmakowany design szczególnie docenią miłośnicy prostoty & elegancji. Użycie dużej ilości drewna (w tym merbau) & naturalnego kamienia np. na blatach gwarantuje przytulność oraz poczucie harmonii z naturą, z którą obcuje się w tej nieruchomości każdego dnia. W parze z designem idzie nowoczesne wyposażenie nieruchomości w wysokiej klasy osprzęt firmy Miele i Siemens, niemieckie meble kuchenne ALNO, kominek – renomowanej firmy Brunner, instalacje pod system inteligentnego domu, światłowód, fotowoltaikę, system solarowy do podgrzewania wody w kranach. Dodatkowym atut domu stanowi prywatna studnia, zaś nocne podświetlenie domu robi piorunujące wrażenie.

Na chętnych do wypoczynku w ogrodzie czekają (poza 100-letnim dębem): klon kanadyjski, magnolia, róże, róże pnące, iglaki zimozielone, a do spacerów zachęcają położone nieopodal willi Ogród Botaniczny PAN oraz Park Zdrojowy w Konstancinie. Nie bez znaczenia pozostaje też bliskość szkół, w tym międzynarodowych (Montesorri, American School of Warsaw), licznych sklepów: Carrefour, Auchan, Biedronka, Lidl, Api czy też galerii handlowej Stara Papiernia. Klarysew posiada też najlepszą w Konstancinie komunikację autobusową, a dzięki dogodnemu położeniu dojazd do Warszawy zajmuje maksymalnie 30-minut.

Przekonajcie się sami dlaczego moda na Konstancin powróciła ze zdwojoną siła i, że zakup rezydencji w tej prestiżowej okolicy oznacza spełnienie marzeń o własnej enklawie wśród zieleni. Willa pod 100-letnim dębem w Konstancinie – idealne miejsce dla rodziny!
_________________________________________________________________________________