662 775 008
ul. Nałęczowska 64/6, 02-922 Warszawa
kontakt@amitamieszkania.pl

Willa we włoskim stylu z oranżeria i biblioteką

Konstancin-Jeziorna , ul. Parkowa

Opis

Rezydencja na działce 3318 m2 w otoczeniu pięknych konstancińskich willi.

POD LUPĄ
Willa o powierzchni 700 m2 z oranżerią w otoczeniu strzelistych sosen. Rozłożysta bryła budynku kryje piękną przestrzeń parteru – ogromny salon przechodzący w dużą kuchnię i jadalnię z wyjściem do oranżerii wysokiej na 2 kondygnacje, skąpanej w świetle, z ogrodem wchodzącym do wnętrza.
Sypialnia master z pokojem kąpielowym umieszczona na parterze pozwala w zasadzie żyć na poziomie ziemi i piętro na przykład przeznaczyć tylko dla dzieci.
Piętro to oprócz pokoi dzieci, przede wszystkim przepiękna biblioteka – wysoka na 2 piętra, z urokliwym miejscem do czytania, z drabinką pozwalająca odszukać nawet najwyżej umieszczone ulubione tytuły.
Dwa pokoje dzieci, spełniające funkcje sypialni i miejsc do pracy mają niezwykły widok z góry na oranżerię i na sosny w ogrodzie. Dwie łazienki. Jest jeszcze pokój mogący pełnić różnorakie funkcje – rekreacja/bawialnia/kino domowe, etc
Podziemie to strefa relaksu – profesjonalna, chłodzona piwniczka na wina oraz klimatyczna strefa SPA z sauną i miejscem na siłownię i wypoczynek.
Ogród jest bajkowy – smukłe sosny, rabaty przebarwiające się zgodnie z porami roku, włoska fontanna z maszkaronem, jesienią własne grzyby.

PO SĄSIEDZKU
Do Parku Zdrojowego w Konstancinie z basenem i strefą SPA jest 3 minuty samochodem. Centrum Stara Papiernia i targ to miejsce spotkań mieszkańców w sobotnie przedpołudnia. Do lotniska 35 minut. Komunikacja znakomita – połączenie dwoma arteriami (Puławską i osią wilanowską) z centrum i innymi dzielnicami. Wjazd na A2 w odległości 20 minut samochodem.

INNY NIŻ INNE
Ten dom i ogród mają w sobie klasę i piękno klasycznej włoskiej willi ale i tę odrobinę nonszalancji – to jest dom do wygodnego i komfortowego życia a nie na pokaz.

IDEALNE DLA
Dom był projektowany dla rodziny z dwójką dzieci ale daje ogromne możliwości adaptacji dla większej rodziny.

WARTO BO
Warto ze względu na niezwykły klimat miejsca, które urzeka od pierwszych kroków. Idealne wyalienowanie z otoczenia a jednocześnie położenie w prestiżowym i świetnie skomunikowanym miejscu spełnia wszystkie potrzeby komfortowego życia pod miastem.