662 775 008
ul. Nałęczowska 64/6, 02-922 Warszawa
kontakt@amitamieszkania.pl

Dom typu bliźniak 270m2 w Latchorzewie

Latchorzew , ul. Wojciecha Jastrzębowskiego

Opis

:: Krótko:
Dom miejscowości Latchorzew o powierzchni 270m2 w zabudowie bliźniaczej na działce 498m2 .

:: Dla kogo?
Dla dużej rodziny z 2-3 dzieci.

:: Atuty:
Doskonale zaprojektowany, funkcjonalny i świetnie położony dom na sprzedaż. Wygodny układ pomieszczeń, wszystkie pokoje przestronne i bardzo dobrze doświetlone.
Doskonałe położenie domu, blisko sklepy, komunikacja MZK kursująca regularnie do Warszawy. W pobliskiej Puszczy Kampinoskiej liczne szlaki rowerowe i piesze. Lokalizacja idealna dla miłośników mieszkania na łonie natury i jednocześnie blisko miasta.

:: Rozkład:
Parter: Przechodząc przez wiatrołap wchodzimy do korytarza, który stanowi główne pomieszczenie komunikacyjne z , którego wchodzimy do dużej garderoby z łazienką gościnną, kuchni i salonu z kominkiem z , którego do ogrodu prowadzą dwuskrzydłowe drzwi wychodzące na taras. Z korytarza klatka schodowa prowadzi nas do garaż i piwnicy oraz na piętro.
Piętro pierwsze: Przechodząc na piętro mijamy pomieszczenie , mogące być dodatkowym pokojem. Na piętrze znajdują się trzy sypialnie oraz duża łazienka.
Piętro drugie/poddasze: na półpiętrze znajduje się pralnia. Poddasze to otwarta przestrzeń mogąca służyć jako pokój rozrywki, siłownia, kino domowe. Na poddaszu znajduje się również mała łazienka.
Piwnica: piwnica znajduje się pod całym budynkiem. Znajduje się w niej kotłownia oraz kilka pomieszczeń.
Garaż: znajduje się w bryle budynku ale jest od bardzo funkcjonalny i został tak zaaranżowany aby można było w nim pomieścić duży samochód, motor , rowery itp.

:: Lokalizacja:
Latchorzew to miejscowość leżąca w gminie Stare Babice. Dom usytuowany jest w przestrzeni pełnej zieleni, kaskad, ścieżek spacerowych i przeznaczonych do joggingu. Latchorzew położony jest w otulinie lasu i z trzech stron graniczy z rezerwatem przyrody Łosiowe Błota Mieszkańcy po codziennych trudach mogą znaleźć spokój i ukojenie.