662 775 008
ul. Nałęczowska 64/6, 02-922 Warszawa
kontakt@amitamieszkania.pl

Komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej Al. Chopina

Łomianki Dolne , ul. Aleja Fryderyka Chopina

Opis

Łomianki – tu żyje się lepiej.

Wyobraź sobie dom w praktycznej bliźniaczej zabudowie, w zielonej, sielankowej okolicy, w podwarszawskich Łomiankach.
Dom mieści się przy zacisznej, kameralnej ulicy, w sąsiedztwie ulicy Fryderyka Chopina.
Jest to obecnie najszybciej rozwijająca się część Łomianek, która jak magnes przyciąga nowe inwestycje, najchętniej wybierane przez ludzi młodych oraz rodziny z dziećmi.
Okolica zdecydowanie sprzyja rozwijaniu sportowych pasji dzieci i młodzieży – przy ulicy Chopina biegnie ścieżka rowerowa, w niedużej odległości znajduje się Boisko Orlik, klub jazdy konnej oraz park miejski z torem rowerowym i siłownią terenową. W parku nie brakuje również atrakcji dla najmłodszych – jest plac zabaw, który zachęca do zabawy i zachwyca kolorowym piaskiem.
W samych Łomiankach i okolicy nie brakuje przedszkoli i szkół. Bazarek kusi ofertą świeżych owoców i warzyw, lokalne sklepiki oferują wysokiej klasy produkty mięsne. Ponadto nie brakuje popularnych dyskontów.
Łomianki to również miejsce, które sprzyja spotkaniom towarzyskim – przy kawie w lubianej przez wszystkich „Harmonii”, przy talerzu pysznej pasty w jednej z włoskich restauracji, czy przy kieliszku czegoś wytrawnego w jednym z najbardziej znanych (nie tylko w Łomiankach) klubów jazzowych.

Nieruchomość powstała na działce o powierzchni 454 m2. Całkowita powierzchnia domu wynosi 200 m2, w czym 180 m2 zajmuje powierzchnia użytkowa. Garaż znajduje się w bryle budynku.
Wszystkie media miejskie w drodze przy działce – realizacja przyłącza w trakcie.
Nieruchomość składa się z przestronnego salonu, 4 sypialni, garderoby, 2 łazienek, salonu kąpielowego, kuchni, jadalni, kotłowni oraz garażu.
Jasne, funkcjonalne wnętrze zachwyca od pierwszego spojrzenia.
Dom został urządzony w nowoczesnym stylu i posiada wiele „smaczków”, które nadają mu wyjątkowego charakteru np. kominek z płaszczem wodnym.
To rozwiązanie, które tworzy wyjątkowy klimat, a jednocześnie w mroźne, zimowe wieczory, wspiera pracę tradycyjnego pieca gazowego.
W gorące letnie dnie i noce, przed inwazją owadów, domowników chronią moskitiery zamontowane we wszystkich oknach.
Wszystkie meble, znajdujące się w domu, były wybierane z ogromną starannością i stanowią piękne uzupełnienie wnętrza, dlatego zostały uwzględnione w cenie ofertowej sprzedaży.
Przy aranżacji domu zostały wykorzystane m.in.: deska bambusowa, gres polerowany, trawertyn, granit, kamień naturalny. Całość wygląda „jakby luksusowo”
Dom nie wymaga żadnych nakładów finansowych, jest gotowy, aby w nim zamieszkać!
Niewątpliwą ozdobą domu jest zadbany ogród z zaprojektowanym systemem nawadniania.
Miejscem, które przyciąga zarówno domowników, jak i gości, jest uroczy taras wykonany z drewna egzotycznego bankirai, wyposażony w przeciwsłoneczny żagiel…
Jednym słowem – sielsko.

Zapraszam do kontaktu i do współpracy