662 775 008
ul. Nałęczowska 64/6, 02-922 Warszawa
kontakt@amitamieszkania.pl

Punkt przedszkolny/żłobek – sukces gwarantowany

Łomianki Dziekanów Leśny, ul. Rolnicza

Opis

Czas na własny biznes!

Czasy, kiedy podwarszawskie miejscowości były postrzegane wyłącznie, jako sypialnia dla osób pracujących w stolicy minęły bezpowrotnie. W dobie pracy zdalnej i pracy w trybie hybrydowym, okazało się, że działać możemy wszędzie – w salonie, w kuchni, a latam na tarasie, czy w ogrodzie. Dziś bardziej niż na bliskości biura i szybkim dojeździe do miasta, zależy nam na większej przestrzeni i prywatnej zieleni. Dlatego Łomianki cieszą się coraz większą popularnością i uznaniem, co przekłada się na nowe inwestycje budowlane. Nowe inwestycje, to więcej mieszkańców, a co za tym idzie, większe zapotrzebowanie na wszelkie usługi, osiedlowe sklepiki, lokale gastronomiczne, szkoły i przedszkola. To daje przestań na to, aby nie tylko zamieszkać wśród zieleni, w niedużej odległości od Puszczy Kampinoskiej i wodnego rezerwatu przyrody, ale także, aby rozwijać tu własny biznes. Postaw na biznes skazany na sukces!

Przedmiotem oferty jest dom w praktycznej zabudowie bliźniaczej, w Dziekanowie Nowym, w gminie Łomianki. Dom o powierzchni 154 m2 z zarejestrowanym działającym punktem przedszkolnym, z możliwością przekształcenia w przedszkole lub żłobek. Nieruchomość usytuowana jest w pobliżu osiedli domków jednorodzinnych, z dobrym dojazdem z pobliskiego Kiełpina i centrum Łomianek.
Placówka przedszkolna mieści się na parterze domu – z dużą, jasną salą do zabaw, nauki i wspólnych posiłków, kącikiem do relaksu, szatnią, kuchnią i łazienką. Posiada wszelkie wymagane uprawnienia – odbiory przez straż pożarną oraz sanepid, w tym pozwolenie na prowadzenie żywienia zbiorowego. Jest to placówka oświatowa z wpisem do rejestru przedszkoli i placówek niepublicznych. Placówka otrzymuje dotacje i może przyjąć do 20 dzieci. To idealna przestrzeń do stworzenie kameralnego żłobka, czy przedszkola np. profilowanego – językowego, artystycznego, czy ekologicznego. Dodatkowym atutem placówki jest przestronny ogród o powierzchni 450 m2 z imponującym małpim gajem, piaskownicą, tarasem (35 m2) i duża ilością kojącej zieleni.

Piętro domu zajmuje część mieszkalna, w skład której wchodzą: 3 pokoje, jasna kuchnia z wyjściem na balkon oraz stylowa łazienka w biało – czarnej odsłonie. Dodatkowo istnieje możliwość zaadoptowania poddasza. Piętro i poddasze to idealna przestrzeń dla rodziny, ale może także pełnić funkcję mieszkalną dla opiekunów i pracowników placówki przedszkolnej. Ilość możliwości, ogranicza wyłącznie wyobraźnią nowego właściciela!

Zapraszamy do kontaktu!