662 775 008
ul. Nałęczowska 64/6, 02-922 Warszawa
kontakt@amitamieszkania.pl

Rezydencja z basenem w Milanówku!

Milanówek
 • Rodzaj nieruchomości: Dom
 • Rynek: Wtórny
 • Rodzaj transakcji: Sprzedaż
 • Metraż: 372.00 m²
 • Miasto: Milanówek
 • Dzielnica: Milanówek
 • Numer oferty: 325896
 • Cena za m²: 13427
 • Wielkość działki: 2750.00 m²
 • Szczegóły: Taras
 • Miejsce parkingowe: Garaż
 • Rodzaj budynku: Dom (Wolnostojący)

Opis

Haiti może się zdarzyć nam na drodze do Ełku – śpiewała przed laty Majka Jeżowska.
A czy może się nam zdarzyć Floryda w Milanówku? Dom, którego dotyczy ten opis, dowodzi, że owszem.

Budynek mieszkalny liczy sobie 306,52 mkw.(uwzględniając skosy 372,70)mkw. i jest posadowiony na działce wielkości 2750 mkw. Dom, składa się z 7 pokoi, kuchni, 2 łazienek i WC dla gości. Jego nowoczesną bryłę o dwóch przeszklonych ścianach odgradza od ciekawskich spojrzeń przechodniów gęsty szpaler drzew i krzewów iglastych, których ogółem jest na terenie posesji sporo.

Pokoje dzielą się między innymi na: jadalnię połączoną z pokojem dziennym, 3 sypialnie, gabinet, bibliotekę oraz dodatkowy pokój na poddaszu. Dla komfortu mieszkańców w domu zamontowano zarówno klimatyzację na poddaszu, jak i ogrzewanie podłogowe w łazienkach. Wnętrza wyłożono szlachetnymi materiałami. W pokojach są parkiety z drewna merbau, w salonie, jadalni i łazience – terakota na ścianach – trawertyn. Również wyposażenie pomieszczeń jest interesujące: znajdziemy tu i fotel autorstwa słynnych Rey i Charlesa Eamsów i meble z serii EC1 i EC2 Leco Busiera. W łazienkach zaś zobaczymy kuliste toalety oraz bidet Il Bagno Alessi z kolekcji Laufen.
Salon łączy się z otwartą jadalnią i z jeszcze jednym, pełnym klimatu pomieszczeniem z kominkiem. Niewątpliwego uroku dodają tej części domu duże przeszklenia oraz sprawiająca wrażenie przestronności wysokość – od 2,7 aż do 5 m.

Z salonu wychodzi się na obsadzony zielenią taras, a stamtąd można się udać wprost do basenu z podgrzewaną wodą.
To nie jedyne miejsce w ogrodzie, które sprzyja relaksowi. Jest on dostatecznie duży, by móc się poprzechadzać pośród świerków, sosen, platanów, orzechów włoskich czy wiśni, niczym po prywatnym parku, aż do oczka wodnego, przy którym rosną lilie i kumkają żaby.

Ze spaceru wróćmy jeszcze na chwilę do kwestii praktycznych.
Dom ma 6 paneli fotowoltaicznych, które podgrzewają wodę. Jest też garaż na 4 samochody i sporo miejsca na postawienie kolejnych, w razie odwiedzin licznych gości. Znajduje się tu również pralnia z pralką, suszarką, toaletą i umywalką oraz kotłownia z osobnymi licznikami na prąd i gaz.
Teren jest ogrodzony; dla bezpieczeństwa zamontowano alarm.
Nieruchomość ma księgę wieczystą.

Na terenie posesji poza domem stoi także drugi budynek o powierzchni 293,59 mkw. w którym oprócz garaży znajdziemy sie ogromną, doskonale wyposażoną kuchnię wraz z jadalnią. oraz ogromne poddasze stanowiące część mieszkaną o powierzchni 109mkw.w tym jeden klimatyzowany pokój. To doskonałe rozwiązanie dla osób lubiących spotkania z rodziną i przyjaciółmi, swoista „własna restauracja”! Budynek posiada również własną kotłownię, „siłę”
Na koniec zaś – prawdziwa „wisienka na torcie”. Na terenie posesji poza domem stoi także ogromna „kuchnia letnia” z jadalną oraz wędzarnią.
W takim domu i otoczeniu jak te żadna praca zdalna, ani obostrzenia, ani czasowe odosobnienie nie byłyby straszne. Przeciwnie: przebywanie tu sprzyja odpoczynkowi, syci harmonią, daje wytchnienie i spokój.

Co czeka nas po wyjściu z tej enklawy zieloności i dobrego gustu? Otóż nadal same zalety: okolica jest cicha i bezpieczna, w sąsiedztwie mieszka wiele znanych osobistości, jeśli natomiast zależy nam na dobrej komunikacji – jest stąd całkiem blisko do autostrady A2.