662 775 008
ul. Nałęczowska 64/6, 02-922 Warszawa
kontakt@amitamieszkania.pl

Klimatyczny dom na sprzedaż.

Prace Duże , ul. Urocza
 • Rodzaj nieruchomości: Dom
 • Rynek: Wtórny
 • Rodzaj transakcji: Sprzedaż
 • Metraż: 170.00 m²
 • Pokoje: 5
 • Miasto: Prace Duże
 • Dzielnica: Tarczyn
 • Ulica: Urocza
 • Numer oferty: 334980
 • Rok budowy: 2001
 • Cena za m²: 4994
 • Wielkość działki: 1200.00 m²
 • Ilość pięter w budynku: 1
 • Szczegóły: Ogród , Taras
 • Miejsce parkingowe: Garaż , Miejsca parkingowe naziemne
 • Rodzaj budynku: Dom (Wolnostojący)

Opis

KLIMATYCZNY DOM W PRYWATNEJ ENKLAWIE SPOKOJU
Zamieszkaj pośród zieleni i ciszy w 170-metrowym, parterowym domu z duszą w kameralnej miejscowości Prace Duże 25 km od Warszawy.
W odległości 25 km od południowej granicy Warszawy i 16 km od Piaseczna znajdziesz dom, który przyciąga tajemniczą siłą – w momencie przestąpienia progu czuć w nim wyjątkową aurę, która zaprasza do środka na kawę, na lampkę wina, na… całe życie. Bez wątpienia jest to zasługa klimatycznego wnętrza z kominkiem, dużej ilości drewna oraz rewelacyjnego rozkładu, który zapewnia przestrzeń nie tylko do relaksu i przyjmowania gości, ale również do nauki i pracy w domowym zaciszu. Wszystko to dzięki wprowadzeniu inteligentnego podziału domu na dwie strefy. W jednej znajduje się funkcjonalna, widna kuchnia otwarta na przytulny salon połączony z jadalnią, a także łazienka dla gości. Na część drugą składają się 4 pokoje, które obecnie pełnią funkcję sypialni (1 z nich może stać się gabinetem do pracy/nauki) oraz łazienka dla mieszkańców. Atutem domu jest nie tylko jego wnętrze, ale także otaczający go ogród z 30-metrowym tarasem, który jest świetnym przedłużeniem strefy relaksu w mieszkaniu. Może stać się on małą kawiarenką, letnią jadalnią lub kinem pod gołym niebem – tu ograniczeniem będzie tylko Twoja wyobraźnia. A rozglądając się z tarasu, zobaczysz zadbaną i zieloną działkę (1200 m2) z kącikiem zabaw dla dzieci, otoczoną wysokimi drzewami, które tworzą swoistą enklawę, zapewniając tak cenne poczucie prywatności.
MOC FUNKCJONALNYCH ROZWIĄZAŃ
Podział na strefy to niejedyne rozwiązanie, które sprawia, że w tym domu żyje się dobrze wszystkim mieszkańcom. I to dosłownie wszystkim – nawet tym czworonożnym. To dla nich w drzwiach zostało zamontowane wejście dla zwierząt, a teren wokół garażu został ogrodzony. Dzięki temu, mogą swobodnie poruszać się między domem, a działką bez ryzyka, że wyjdą poza ogrodzenie przy otwartej bramie. Dwa dodatkowe miejsca postojowe przy garażu, nawadnianie kropelkowe w ogrodzie, moskitiery w oknach, a także spiżarnia przy kuchni, w której znajduje się mnóstwo miejsca do przechowywania to kolejne udogodnienia, ale prawdziwą wisienką na torcie jest alarm, który zwiększa komfort i poczucie bezpieczeństwa.
OKOLICA SPEŁNIAJĄCA MARZENIA
Tu można nie tylko odpocząć, ale również porządnie (i przyjemnie) się zmęczyć – w okolicy znajduje się wiele terenów rekreacyjnych i zielonych (m.in. 3 rezerwaty przyrody), a także marzenie każdego rowerzysty – malownicza, 17-kilometrowa ścieżka rowerowa „Doliną Jeziorki”, która biegnie przez piękne tereny nad rzeką Jeziorką, przez Prace Duże, Łoś oraz krajobrazowy rezerwat przyrody „Skarpa Jeziorki”, w którym rosną majestatyczne dęby i buki niekiedy liczące prawie 200 lat. W tym miejscu zakochasz się od pierwszego wejrzenia.
Dojazd do Warszawy/Piaseczna:
W 2022 r. planowane jest ukończenie ekspresowego wjazdu do Warszawy drogą Puławska BIS, która jest częścią trasy S7 Warszawa-Kraków. Wjazd na trasę zlokalizowany będzie 4 km od Prac Dużych.

Warszawa Okęcie – ok. 25 min samochodem
Warszawa Al. Krakowska – bezpośrednio 1 autobusem ze Złotokłosu
Piaseczno – ok. 20 min samochodem

Najbliższe Placówki oświatowe:
Szkoła Podstawowa w Pracach Małych – 2,3 km (3 min samochodem; 22 min spacerem)
Szkoła Podstawowa w Złotokłosie – 3,5 km (6 min samochodem)
Przedszkole Gminne – 3 km (6 min samochodem)
Przedszkole Pluszowy Domek – 4,2 km (6 min samochodem)

Sklepy/centra handlowe:
Sklepy spożywcze – w promieniu 500 m Lewiatan, TopMarket
Centrum IKEA Janki/ Auchan – 20 km (22 min samochodem)

Wideo