662 775 008
ul. Nałęczowska 64/6, 02-922 Warszawa
kontakt@amitamieszkania.pl

Dom w trakcie budowy na dużej działce

Trzciany , ul. Bursztynowa

Opis

Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący usytuowany na dużej działce 2719 mkw, w Trzcianach przy ul. Bursztynowej (gmina Jabłonna, powiat legionowski).
Ulica Bursztynowy jest to nowa ulica na mapie Trzcian przy której powstają nowoczesne domy w zabudowie jednorodzinnej.

Właściciel dysponuje aktualną wyceną nieruchomości na kwotę 869 000 zł. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i składania ofert.

Jest to dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym o powierzchni 272 m2. Dodatkowo w bryle budynku znajduje sie dwustanowiskowy garaż o powierzchni 50 mkw. Dodatkowo właściciel miał w planach budowę wolnostpjącecgo garażu o powierzchni 150 mkw.
Aktualnie budynek jest w trakcie budowy( stan surowy, otwarty, zadaszony).

Rozkład pomieszczeń:
Parter
wiatrołap, garderoba, salon, jadalnia, kuchnia, spiżarnia, łazienka, gabinet, pom. techniczne,
1 piętro.
gabinet, 2 łazienki, pralnia, 3 sypialnie, 2 garderoby.

Dom ma pozwolenie na budowę oraz aktualny dziennik budowy.
Budynek wolnostojący, niepodpiwniczony, paletowy z poddaszem użytkowym. Budynek wykonany jest w technologii tradycyjnej, murowanej. Dach drewniany, krokwiowo-płachtowy, dwuspadowy pokryty dachówką ceramiczną. Ławy fundamentowe z betonu żwirowego. Ściany fundamentowe z bloczków betonowych. Ściany zewnętrzne murowane z pustaków ceramicznych.

Instalacje.
-elektryczna
-wodociągowa-studnia
-kanalizacja- szambo -docelowo sieć miejska
-c.o- pompa ciepła.

Lokalizacja.

W odległości 3 km od domu znajduje się stacja PKP Janówek Pierwszy. Najbliższe przystanki autobusowe oddalone są 1,5 km od domu.
W odległości 2-5 km od domu znajdują się sklep spożywczy, przedszkole, szkoła podstawowa. Wszystkie usługi zorganizujecie Państwo w Nowym Dworze Mazowieckim (7km) lub Jabłonnie (10,5 km). Pole golfowe w Rajszewie oddalone jest o 7 km od domu.

W Trzcianach znajduje się stadnina koni oraz jezioro Trzciańskie- plaża Jabłonna, gdzie działa Wake Family. Piaszczysta plaża i grill bar w otoczeniu lasu nad czystą wodą. Jezioro otacza las w którym jest dużo ścieżek do biegania oraz tras rowerowych. Można powiedzieć „Mazury” 30 min od centrum Warszawy, tuż za polem golfowym w Rajszewie! Świetne miejsce aby w sezonie letnim aktywnie odpocząć po pracy.
Zapraszamy.