662 775 008
ul. Nałęczowska 64/6, 02-922 Warszawa
kontakt@amitamieszkania.pl

Na sprzedaż nieruchomość Warszawa, Białołęcka

Warszawa Białołęka, ul. Białołęcka

Opis

Do sprzedania działka wraz z dwoma domami w bardzo atrakcyjnym miejscu w Warszawie-Białołęka, przy ulicy Białołęckiej.

Nieruchomość składająca się dwóch domów: dom wolnostojący z 1995 roku o powierzchni całkowitej około 190 mkw i połowy bliźniaka znajdującego się bezpośrednio przy ulicy Białołęckiej o powierzchni około 70 mkw z lat 50-tych. Obydwa domy w bardzo dobrym stanie, zadbane i obecnie zamieszkane.

Nieruchomość idealna dla Klienta , który chciałby zamieszkać tutaj z rodziną, prowadzić biznes lub dla inwestora/ dewelopera, gdyż wg MPZP nieruchomość można wykorzystać pod usługi nieuciążliwe, zabudowę: wolnostojąca, bliźniaczką i szeregową. Symbol 3MN/U.

OPIS NIERUCHOMOŚCI:
Dom wolnostojący: dom został wybudowany w tradycyjnej metodzie z gazobetonu w 1995 roku. Nieruchomość w bardzo dobrym stanie, z pięknym sadem przylegającym do domu. Budynek na bieżąco konserwowany, remontowany, zadbany. Budynek dwukondygnacyjny, podpiwniczony (dodatkowo strych) o pow. użytkowej około 130 mkw.
Na parterze znajdują się: salon (około 30 mkw), oddzielna kuchnia (około 9,6 mkw), pokój (około 7 mkw), łazienka z toaletą i wanną (około 2.70 mkw), przedpokój (około 8 mkw).
Na pierwszym piętrze znajdują się : 4 pokoje (około: 13mkw, 12mkw, 11mkw, 9mkw), łazienka z toaletą i wanną (około: 4,40 mkw), ciąg komunikacyjny (około: 6 mkw.)
Piwnica: kotłownia (około: 10 mkw), pozostałą powierzchnię stanowią pomieszczenia gospodarcze.
Dom ogrzewany gazem miejskim, piec dwufunkcyjny, wodociąg miejski, szambo.

Połowa bliźniaka:
Dom w zabudowie bliźniaczej, z roku 1955. Zadbany, po generalnym remoncie. Nieruchomość w bardzo dobrym stanie, wybudowany w tradycyjnej metodzie z pustaka. Budynek o pow. użytkowej około 70 mkw z bepośrednim dostępem do ulicy Białołeckiej. Budynek parterowy, bez podpiwniczenia ze strychem. W nieruchomości znajduję się: salon (około: 15, 5 mkw), 2 pokoje (około: 14,5 mkw, 14 mkw), oddzielna kuchnia z podgrzewaną podłogą (okolo: 5, 6 mkw), łazienka z toaletą i wanną, z podgrzewną podłogą (około: 2, 5mkw), przedpokój (około: 10 mkw).
Budynek ogrzewany gazem miejskim, piec dwufunkcyjny, wodociąg miejski, szambo.
Dodatkowym atutem jest garaż wolnostojący znajdujący się na działce.

Działka o powierzchni 2147 mkw, o szerokości około 13 mkw, głębokości 190 mkw. Kształ: nieregularny prostokąt.

Doskonała lokalizacja sprawia, że wielkomiejska infrastruktura jest w zasięgu ręki. W sąsiedztwie jest Galeria Targówek, Ikea, Decathlon, Factory, Trasa Toruńska, Auchan, centrum handlowe Marywilska, fitness, basen Polonez, liczne sklepy, szkoły, żłobki i przedszkola. Komunikacja miejska, kilka przystanków do Metro Trocka.
W pobliżu przepływający Kanał Żerański sprawia, że miejsce jest bardzo urokliwe. Do Zalewu Zegrzyńskiego jest ok 11 km i zarazem do centrum Warszawy (Pałacu Kultury i Nauki) jest zaledwie ok. 14 km.
Domy do zamieszkania lub do wyburzenia.
Dla rodziny z dziećmi, dla inwestorów, jako lokata kapitału.