662 775 008
ul. Nałęczowska 64/6, 02-922 Warszawa
kontakt@amitamieszkania.pl

Unikalny dom na Wilanowie!

Warszawa Wilanów, ul. Syta

Opis

Oferujemy do sprzedaży unikalny dom jednorodzinny, dwulokalowy posiadający dwa funkcjonalnie niezależne segmenty mieszkalne. Łączna powierzchnia po podłodze 397 m2, w tym większy segment 235 m2, mniejszy 162 m2 w tym 2 garaże po 32,5 m2 każdy. Nieruchomość składa się z 8 pokoi i 5 łazienek. Dom w stanie surowym zamkniętym, z wykonaną elewacją zewnętrzną oraz tynkami wewnętrznymi i większością instalacji. Nowoczesny, niebanalny projekt o dużym potencjale, zarówno do zamieszkania jak i na cele inwestycyjne. Dom położony na dużej działce, o powierzchni 1200 m2. Na elewacji ozdobne elementy wykończone betonem architektonicznym w kolorze antracytu pokrytym powłoką wodoodporną.

Dom wykonany z wysokiej jakości materiałów, z dbałością o szczegóły, zaprojektowany jako wyjątkowo ekologiczny i oszczędny. Wysokość pomieszczeń parter 278 cm, piętro 290 cm.

Budynek zbudowany z bloczków z gazobetonu, 20 cm styropianu w elewacji zewnętrznej budynku, dach ocieplony 20 cm piany, 15-centymetrowa warstwa styropianu w podłogach, budynek ma ocieplone fundamenty (XPSM) – specjalny gruby styropian o grubości 15 cm. Na dachu blacha na rąbek firmy BUDMAT; kolor: antracyt, dodatkowo elektryczne ogrzewanie rynien na lukarnach. Okna z żaluzjami zewnętrznymi schowanymi w elewacji w salonie (najdłuższe okno) i w kuchni (narożne), żaluzje firmy SELT sterowane elektronicznie, bezprzewodowo. Ciepły montaż okien, okna uszczelnione dodatkowo taśmami od zewnątrz i od wewnątrz, tak samo drzwi zewnętrzne, dodatkowo osadzone na ciepłej podwalinie. W lukarnach przewidziane bariery ze stali nierdzewne typu francuskiego w oknach balkonowychj.

Ogrzewanie i chłodzenie domu (klimatyzacja) pompą ciepła powietrze – powietrze (możliwość wykonania ogrzewania podłogowego wodnego lub dodatkowego ogrzewania podłogowego elektrycznego). ). Przewidziana rekuperacja (wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła). Przewidziane jeszcze dodatkowe ogrzewanie podłogowe, najprawdopodobniej elektryczne. W budynku klimatyzacja chłodząco-grzejąca. W pomieszczeniach sterowniki do ogrzewania (możliwość sterowania temperaturą we wszystkich pomieszczeniach). Kanałowe, grzejaco-chłodzące jednostki wewnętrzne na każdym piętrze, przygotowane miejsce na kominek z doprowadzeniem z zewnątrz powietrza do paleniska.Pomieszczenie techniczne z miejscem na rekuperator, w pomieszczeniach kanały do wyprowadzania instalacji. Możliwość instalacji paneli fotowoltaicznych (przygotowane kanały pod instalacje z dachu).

Instalacje wodne są przygotowane, w łazience pod wannę wolnostojącą, zainstalowane systemy reagujące na zalanie kotłowni, łazienek i kuchni – automatycznie wyłączające główny zawór wodyw budynku w reakcji na pojawienie się wody.

W instalacji elektrycznej system kontroli zużycia prądu na każdej z 3 faz, ze zdalnym podglądem na smartfonie z dowolnego miejsca na Ziemi. Instalacje pod kamery na zewnątrz, instalacja alarmowa, rozprowadzone instalacje pod telewizję w salonie, sypialni i kuchni, 2 pokojach dla dzieci. Przewidziany do instalacji system chowanego w suficie 50 calowego telewizora w sypialniach, koło łóżka sterowniki do całej elektroniki. Dyskretne oświetlenie klatek schodowych.

Przewidziane panelowe ogrodzenie posesji, elektrycznie sterowana silnikiem brama; otwierana na boki. Dwa zbiorniki (po 4 tys. litrów) na wodę deszczową (zbieraną z rynien), może posłużyć do podlewania ogrodu, dodatkowo zabezpieczy teren przez zalewaniem.