662 775 008
ul. Nałęczowska 64/6, 02-922 Warszawa
kontakt@amitamieszkania.pl

Adamówek , ul. Brzozowa

Opis

Do sprzedania działka siedliskowa o powierzchni 4030m2 w okazyjnej cenie 52zł/1m2 w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego.
Atuty działki-
-bardzo atrakcyjna cena
-w okolicy domy jednorodzinne
-druga linia zabudowy
-współudział w drodze dojazdowej o szerokości 5m
-media prąd, gaz, wodociąg, kanalizacja

Działka położona jest w drugiej linii zabudowy, w bliskiej odległości do drogi asfaltowej, gdzie znajdują się wszystkie media gminne -prąd, gaz, kanalizacja, wodociąg. W pierwszej linii zabudowy znajduje się nowy, nowoczesny i zamieszkały dom jednorodzinny. Do działki prowadzi szutrowa droga o szerokości 5m (zapewniony współudział w drodze dojazdowej).Działka porośnięta jest trawą oraz małymi krzewami i drzewkami. Doskonałe kierunki nasłonecznienia, od strony projektowanego tarasu ekspozycja południowa z rozpościerającym się widokiem na puszczę Kampinoską.
Lokalizacja działki zapewnia bardzo dobry dojazd do Warszawy ok 25 km trasą S7. Do metra Młociny dojazd zajmuje ok 30minut samochodem. W odległości ok 1 km znajduje się przystanek ZTM linii 850, autobus dojeżdża do Metra Młociny. W okolicy pełna infrastruktura – sklepy, usługi, przedszkole, szkoła.
Działka jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, zgodnie z którym zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna możliwa jest w formie siedliska. Na powierzchnię działki 4030m2 składa się 530m2 – zabudowa zagrodowo-mieszkaniowa (MR/MN) oraz 3624m2 tereny rolne.
Wg planu miejscowego dla działki oznaczonej jako MR/MN nieprzekraczalna wysokość zabudowy powinna wynosić 2 kondygnacje naziemne z poddaszem użytkowym /z możliwością podpiwniczenia o wysokości do 1,5 m nad poziom terenu/, ustala się dachy o spadku 20° – 60°, w budynkach o wysokości 2 kondygnacje naziemne z poddaszem użytkowym, wysokość kalenicy nie może być wyższa niż 11 m.
Zapraszam do oglądania działki.