662 775 008
ul. Nałęczowska 64/6, 02-922 Warszawa
kontakt@amitamieszkania.pl

Działka pod zabudowę mieszkaniową w Czachówku

Czachówek , ul. Główna

Opis

Oferuję Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną z MPZP w spokojnej miejscowości Czachówek w gminie Góra Kalwaria.

Według miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego przeznaczeniem działki jest zabudowa jednorodzinna.
Dopuszcza się również zabudowę wielorodzinną z ograniczeniem do czterech lokali w jednym budynku oraz usługi (np. sklep, warsztat) wbudowane w budynek mieszkalny. Maksymalna wysokość zabudowy to dwie kondygnacje, w tym poddasze użytkowe.

W granicy działki znajduje się dostęp do prądu oraz wodociągu. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 23,5 m x 41 m. Bezpośredni dojazd drogą asfaltową. Działkę otacza zabudowa jednorodzinna.

Nieruchomość posiada księgę wieczystą. Stan prawny uregulowany.

Czachówek charakteryzuje cisza, spokój, czyste powietrze, bezproblemowe sąsiedztwo. W bliskiej odległości znajduje się las, co sprzyja rodzinnym spacerom. W miejscowości znajduje się również Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego. Uczniowie mają okazję brać udział w ogólnopolskim projekcie edukacyjnym #SuperKoderzy oraz „Szkoła Równych Szans”.

Czachówek jest doskonale skomunikowany dzięki trasie samochodowej (DW nr 683), PKS, ZTM L30 oraz PKP. Na wyróżnienie zasługuje nowoczesny węzeł kolejowy na trasie Radom-Warszawa-Skierniewice, co zapewnia doskonałe połączenie dla mieszkańców Czachówka, zarówno z lotniskiem w stolicy, jak i w Radomiu. Odnowione i zmodernizowane stacje posiadają podziemne przejście i windy na perony.

Atrakcje w pobliżu:
Góra Kalwaria – Ośrodek Kultury, Aquapark
Czersk – zamek, w którym odbywają się liczne wydarzenia kulturalne
Zalesie Górne – park rozrywki „Planeta Zalesie”

Zapraszam serdecznie do kontaktu.