662 775 008
ul. Nałęczowska 64/6, 02-922 Warszawa
kontakt@amitamieszkania.pl

Twój leśny zakątek z warunkami zabudowy!

Czarnówka , ul. Leszczyny

Opis

Kiedy masz już dość miejskiego zgiełku….
Wsiądź w samochód i po chwili odetchnij w leśnym zakątku wśród szumiących drzew. Podziwiaj uroki przyrody na spacerach, przejażdżkach rowerowych lub na spływie kajakiem rzeką Świder.

Taką oazę spokoju znajdziesz całkiem niedaleko, bo już ok. 40 km od Warszawy, w Czarnówce, w powiecie otwockim.
Okolica urzeka pięknymi zielonymi terenami, a także przestrzenią, która gwarantuje ciszę i prywatność.

Spora działka – spory potencjał!

To tutaj, na dość dużej działce o powierzchni 15 000 m², możesz stworzyć swoje miejsce relaksu – na weekend, a może na dłużej?
Oferowana działka leśna z warunkami zabudowy, położona w zalesionej okolicy, świetnie nadaje się do wybudowania domu jednorodzinnego według własnych planów i potrzeb.

Czy ma być to miejsce dla rodziny, czy na weekendowy grill ze znajomymi i kajaki, czy ma mieć podwórko dla pupila, czy placyk zabaw dla dzieci – wszystko zależy od Twojej fantazji. Znajduje się w wystarczającej odległości od innych domów jednorodzinnych, by gwarantować Ci prywatność i przestrzeń.

Plany, a przede wszystkim formalności związane z zagospodarowaniem terenu i budową domu ułatwia fakt, że część działki jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

To oszczędność czasu i szybsza realizacja planów. Nie musisz poświęcać czasu na ciągnące się procedury, wizyty w urzędzie gminy itp. Od razu poznajesz niezbędne kryteria i masz pewność, że nie postawią w pobliżu uciążliwej fabryki czy kilkupiętrowego bloku zasłaniającego widok i odbierającego prywatność.

Na tym nie kończy się potencjał działki – w przypadku uzyskania zgody na odlesienie w przyszłości można ją też podzielić i sprzedać z zyskiem.

Działka w Czarnówce to idealny kompromis dla osób, które z jednej strony chciałyby cieszyć się urokami przyrody, kiedy najdzie je na to ochota, a z drugiej – pracują w Warszawie i czasem po prostu pragnęłyby szybko znaleźć się w swojej oazie spokoju, bez długiej i wyczerpującej podróży.

Do działki prowadzi droga gruntowa, która po 100 m łączy się z drogą asfaltową, a od tej – już prosta trasa do stolicy.
Przyjedź, poznaj uroki i poczuj klimat tego miejsca.