662 775 008
ul. Nałęczowska 64/6, 02-922 Warszawa
kontakt@amitamieszkania.pl

Dobrzyń , ul. Prosta

Opis

Oferowana do sprzedaży nieruchomość położona jest w odległości ok. 30 km od Warszawy w miejscowości Dobrzyń w gminie Czosnów w pobliżu Kampinoskiego Parku Narodowego.

Miejscowość Dobrzyń objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, który kwalifikuje oferowaną nieruchomość gruntową pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.

Sprzedawana nieruchomość składa się z 2 działek możliwych do zabudowy wyłącznie razem.

Obok 2 podobne wielkościowo działki. Można kupić wszystkie 4. Każda para ma wielkość ok. 1 450 m2. Razem da to obszar o powierzchni ok. 2 900 m2.

Wraz z działkami sprzedawane są udziały w drogach umożliwiających dostęp poprzez wewnętrzną drogę gminną do drogi publicznej.

Obszar, na którym leży działka oznaczony jest w MPZP symbolem MN2 – teren mieszkaniowy jednorodzinny, z dopuszczeniem zabudowy wolno stojącej lub bliźniaczej na działkach min. 800 m2 z min. 70% współczynnikiem powierzchni biologicznie czynnej. Wymiary działki ok. 56m x 52m. Szerokość od frontu 56m.

W drodze publicznej są wszystkie media: woda, kanalizacja, prąd i gaz.

NA TEN MOMENT DZIAŁKI NIE SPEŁNIAJĄ WYMOGÓW DZIAŁEK BUDOWLANYCH – szczegóły przekażę przez telefon.

DOSKONAŁA PROPOZYCJA INWESTYCYJNA NA PRZYSZŁOŚĆ !!!

W okolicy szkoły, przedszkola sklepy. Niedaleko kompleks leśny Kampinoskiego Parku Narodowego. Komunikacja publiczna, autobus 850 do stacji Metro Młociny. Dojazd samochodem do tej stacji metra ok 30 min.

Cisza, spokój, świeże powietrze.

POLECAM !!!