662 775 008
ul. Nałęczowska 64/6, 02-922 Warszawa
kontakt@amitamieszkania.pl

Działka budowlana 1000 m2_ Dziecinów k/Otwocka

Dziecinów

Opis

W ofercie atrakcyjna i urokliwa działka budowlana z WZ w miejscowości Dziecinów, południowo-zachodniej części powiatu otwockiego, w przytulnym otoczeniu domów jednorodzinnych, lasu i łąk.
Miejscowość położona jest ok. 29 km od Warszawy i 13 km od Otwocka, z drogą wojewódzką 801 gwarantującą łatwy dojazd.
Wielkość, kształt oraz lokalizacja to niewątpliwie jej trzy największe atuty. Powierzchnia całkowita równa 1 000 m2, boki działki o wymiarach ok. 32 m, zbliżonej kształtem do kwadratu zapewniają duży potencjał budowlany, idealnie nadające się do stworzenia na niej wymarzonego domu, oazy spokoju dla całej rodziny.
Warto podkreślić, że teren działki jest płaski i oczyszczony, dzięki czemu nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych przed rozpoczęciem inwestycji.
Działka jest ogrodzona, znajduje się w centrum miejscowości z dojazdem drogą wewnętrzną, mającą udział do sprzedawanej działki.
Media : woda i prąd w ulicy.
Położenie: od zachodu jest rzeka Wisła, od północy graniczy z gminą Karczew i Celestynowem, od północnego wschodu z gminą Osieck i Garwolin, natomiast z południa z gminą Wilga.
Miejscowość leży w granicach Nadwiślańskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu, terenu o istotnej funkcji turystyczno-rekreacyjnej o znaczeniu regionalnym.
W pobliżu znajdują się : sklepy, przychodnia, apteka oraz przystanek autobusowy z którego jest bezpośredni dojazd do Warszawy i doskonałe połączenie Karczew- Otwock.
Szkoła, przedszkole w zasięgu 2,5 km _ dojazd autobusem szkolnym.