662 775 008
ul. Nałęczowska 64/6, 02-922 Warszawa
kontakt@amitamieszkania.pl

Działka budowlana Dziekanów Polski

Dziekanów Polski , ul. Władcy Pierścieni

Opis

Działka budowlana o powierzchni 2100 m2 w Dziekanowie Polskim w otulinie KPN. Rezydencjalny charakter okolicy, który nieustannie zyskuje na wartości.

Wspaniale położona, granicząca z Kampinoskim Parkiem Narodowym, co pozwoli nabywcy wychodzić ze swojej posesji prosto do lasu.

Działka idealna dla inwestora – możliwość zabudowania działki bliźniakiem, domem dwulokalowym lub jednorodzinnym.

Cicha, spokojna okolica, 14 km od granic Warszawy z bardzo dobrym połączeniem, zarówno trasą szybkiego ruchu, jak i komunikacją miejską.
W sąsiedztwie nowa zabudowa i niezabudowane jeszcze działki o dużym metrażu, co zapewni kupującemu intymność i da komfort wypoczynku.
W bliskim sąsiedztwie Łomianki, z pełną infrastrukturą (szkoły, przedszkola, sklepy, nowoczesny ośrodek sportowy z basenem, siłownie, przychodnia itp.).
Wspaniałe miejsce do zamieszkania, cena okazyjna!

Serdecznie zapraszamy na prezentację w dogodnym terminie.
Jesteśmy sygnatariuszami Karty Bezpieczeństwa Covid-19.

Przeprowadzimy Państwa przez całą procedurę związaną z transakcją. Również zadbamy na miejscu o obsługę dostawców mediów.
Wilson’s Nieruchomości zajmuje się każdym klientem indywidualnie i kompleksowo. Eksperci kredytowi bezpłatnie porównają i doradzą najlepszą ofertę kredytów hipotecznych z ponad 20 banków.
Przygotujemy miarodajną wycenę nieruchomości.
Polecimy godnych zaufania notariuszy.