662 775 008
ul. Nałęczowska 64/6, 02-922 Warszawa
kontakt@amitamieszkania.pl

Działka deweloperska w Halinowie 6400 m2

Halinów

Opis

DZIAŁKI DEWELOPERSKIE w Halinowie  

Jedynie 10 km od wschodniej granicy Warszawy. Brzeziny to urokliwa i bardzo dobrze skomunikowana z Warszawą miejscowość, z której już niebawem (wg informacji do końca 2021 r.) po oddaniu do użytku tunelu pod Ursynowem do Centrum miasta dojedziemy w niespełna 20 minut.
Działki znajdują się około 3 minuty od wjazdu na autostradę (Węzeł Stary Konik), w malowniczej okolicy.
W najbliższym sąsiedztwie szkoła, nowe boisko, pętla autobusowa.
Lokalizacja z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom koni z racji obecności w sąsiedztwie znanej stadniny koni Grand Horses, oraz dla osób ceniących sobie rekreację na świeżym powietrzu: rzeka Mienia z kąpieliskiem.

Kompleks działek możliwy jest do zakupu jako całość 6380 m2 i w tej opcji to doskonała oferta DLA DEWELOPERA poszukującego ciekawej, dobrze skomunikowanej lokalizacji z dobra ceną na budowę osiedla domów jednorodzinnych, możliwość wydzielenia działek o minimalnej powierzchni 1 000 metrów.
Dostęp do drogi gminnej utwardzonej, media w drodze około 300 m.
wymiary działki: 26 m x 145 m

Gmina Halinów położona jest w centralnej części województwa mazowieckiego w powiecie mińskim.. Północna i południowa część Gminy Halinów wchodzi w skład Warszawskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu. Na terenie Gminy znajdują się obszary przyrodniczo i krajobrazowo cenne: okazy drzew – 46 pomników przyrody, chronione wydmy porośnięte borem sosnowym w północnej i południowej części Gminy, stawy i obszary bagienne zachowane w niezmienionej formie.

Położenie Gminy Halinów w bliskim sąsiedztwie Warszawy jest źródłem korzyści zarówno dla jej mieszkańców jak i miasta – bliskość Warszawy podnosi atrakcyjność inwestycyjną Gminy. Większość z działających firm to mikro przedsiębiorców. Ich wzrastająca liczba świadczy o dynamice i rozwoju przedsiębiorczości na terenie. Gmina Halinów z racji położenia blisko Warszawy, jak i przebiegu trasy kolejowej i drogowej relacji Warszawa-Moskwa w ostatnich kilkunastu latach cieszy się dużym zainteresowaniem osiedlających się mieszkańców. To przyczyniło się do zwiększenia wydatków na inwestycje w zakresie budowy sieci wodociągowych, kanalizacyjnych, rozbudowy oczyszczalni ścieków, przebudowy stacji uzdatniania wody, dróg oraz chodników i ich oświetlenia, a także budowy nowych placówek użyteczności publicznej: oświatowych (przedszkole, gimnazjum), ochrony zdrowia (przychodnia zdrowia i rehabilitacyjna) oraz siedziby zakładu komunalnego, jak i rekreacyjno-wypoczynkowych (hala i sala sportowa, boiska orlik, place zabaw, centrum rekreacyjne, sieć gastronomiczno-hotelarska).

Zapraszam, na prezentację!