662 775 008
ul. Nałęczowska 64/6, 02-922 Warszawa
kontakt@amitamieszkania.pl

Działka budowlana pod Warszawą/Henryków-Urocze

Henryków-Urocze , ul. Brzozowy Lasek

Opis

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana w miejscowości Henryków-Urocze.

Henryków-Urocze to miejscowość w gminie Piaseczno, która cieszy się duża popularnością, ze względu na kameralne położenie w sąsiedztwie Lasów Chojnowskich, a jednocześnie ze względu na bliskość infrastruktury dużego miasta- zaledwie 34 km od centrum Warszawy, 13 km od Piaseczna i 9 km od Tarczyna.

Dodatkowym atutem tej lokalizacji jest budowa trasy Puławska Bis (S7) i dojazd do planowanego węzła Tarczyn Północ, który znajduje się w odległości 6,5 km od działki (7 min autem).

Powierzchnia działki to 2100 mkw, o wymiarach: szerokość ok. 39 m, głębokość ok 65 m. Działka płaska, o regularnym kształcie prostokąta. Dojazd do działki drogą gminną, oświetloną.

Media w drodze: woda i prąd. Możliwość doprowadzenia gazu.

W sąsiedztwie zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna; 10 min pieszo do najbliższego sklepu spożywczego, 6 min autem do szkoły podstawowej, 5 min autem do najbliżej przychodni NFZ i przedszkola.
Dodatkowo na ulicy Społecznej/Imbirowej znajduje się przystanek autobusowy (7 minut pieszo oddalony od ulicy Brzozowy Lasek), który dojeżdża między innymi do PKP Piaseczno.

Działka jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego wg. którego jest oznaczona symbolem 6 MNE – zabudowa jednorodzinna ekstensywna.