662 775 008
ul. Nałęczowska 64/6, 02-922 Warszawa
kontakt@amitamieszkania.pl

Duża działka z perspektywą na podział

Janki , ul. Al. Krakowska

Opis

Na sprzedaż działka o powierzchni 2100 m2 z perspektywą podziału na mniejsze fragmenty w miejscowości Janki.

OPIS OKOLICY
Działka położona wśród innych terenów, które są sukcesywnie zagospodarowywane pod zabudowę mieszkaniową. Bliżej alei Krakowskiej punkty usługowe, a za nimi tereny głównie mieszkaniowe. Odległość jaka nas dzieli od trasy to około 300 metrów, co z jednej strony zapewnia dobrą komunikację samochodową, a z drugiej oddziela nas od największego natężenia uciążliwości wiążących się z zamieszkiwaniem tuż przy samej trasie. Pozostałe wokół niezabudowane pola w części jeszcze wykorzystywane są pod uprawy rolne, lecz w większości są już z nich wydzielane nowe działki pod zabudowę.

OPIS DZIAŁEK
Działka o powierzchni 2100 m2 i 73 metrach głębokości, co daje nam możliwość podziału tego terenu na mniejsze fragmenty. Jeden z planów zakładał realizację w tym miejscu dwóch budynków bliźniaczych, lub dwulokalowych. Właściciele dopuszczają finalizację mowy po uzyskaniu Warunków Zabudowy, jak i sprzedaż działki w dwóch oddzielnych fragmentach.

ATUTY
Działka w sam raz pod mały projekt deweloperski, lub pod okazały dom na przedmieściach. Dobre parametry pod dalszy podział. W sąsiedztwie działki prąd, woda, gaz.

DOJAZD
Ostatni fragment dojazdu prowadzi poprzez drogę oprowadzoną na zasadach służebności przejazdu. W chwili obecnej droga nie jest utwardzona. Po około 300 metrach docieramy do alei Krakowskiej.

Zapraszam do kontaktu oraz składania ofert. Chętnie odpowiem na wszelkie pytania.