662 775 008
ul. Nałęczowska 64/6, 02-922 Warszawa
kontakt@amitamieszkania.pl

Działka w mieście_ 1027 m2 w Józefowie !

Józefów , ul. Skłodowskiej

Opis

DZIAŁKA W MIEŚCIE Z NATURĄ NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI
Z jednej strony centrum Józefowa z pełną infrastrukturą, z drugiej – spokojna i kameralna dzielnica domków jednorodzinnych. Ponadto malownicza okolica w sąsiedztwie 3 rezerwatów przyrody, gdzie tereny zielone stanowią prawie 30% obszaru miasta! To dopiero początek listy zalet tej ponad 1000-metrowej działki budowlanej. Szukasz miejsca na dom swoich marzeń? Mam dla Ciebie działkę, na której zrealizujesz swój plan – szybko i bez przeszkód.
Listę zalet „właściwych” otwiera duży potencjał budowlany działki, na który składa się zarówno jej metraż 1027 m2 jak i kształt zbliżony do prostokąta (ok. 50 x 20 m) pozwolą na realizację dowolnego projektu – tu będziesz mogła/mógł puścić wodze wyobraźni i zaprojektować dom swoich marzeń bez większych ograniczeń. Co więcej, realizację planu możesz zacząć bez zbędnej zwłoki – teren działki jest płaski, nie ma na nim żadnych zabudowań, sieć energetyczna i gazowa znajdują się w ulicy, a przyłącze wodno-kanalizacyjne jest już na działce. Wyliczając dalej, działka zlokalizowana jest przy asfaltowej drodze publicznej w kameralnej (i bardzo zielonej) dzielnicy domków jednorodzinnych. Czy można chcieć czegoś więcej? Można… a nawet trzeba! Skoro dom ma być z kategorii „domów marzeń”, to i lokalizacja taka musi być.
LOKALIZACJA BEZ KOMPROMISÓW
To stwierdzenie idealne oddaje charakter Józefowa, bo jak inaczej określić miejsce, gdzie na wyciągnięcie ręki jest zarówno pełna miejska infrastruktura, jak i malownicze, zielone tereny, gdzie można napawać się ciszą, spokojem i wszechobecną sielska atmosferą? A taki właśnie jest Józefów! Tu w zasięgu kilkunastominutowego spaceru jest wszystko, co niezbędne do komfortowego życia, jak i przyjemnego spędzana czasu. Zacznijmy od placówek oświatowych – tu znajdziesz przedszkola, szkoły podstawowe i licea, zarówno państwowe, jak i prywatne, nawet szkołę muzyczną. Ale Józefów „wie” że nie samą nauką człowiek (a szczególnie dziecko) żyje, dlatego jest tu również kino, świetny park linowy oraz Integracyjne Centrum Sportu i Rekreacji (ICSiR Józefów) z pływalnią, halą sportową, boiskiem oraz placem zabaw. A co Józefów ma do zaoferowania dorosłym? Kluby fitness, siłownie i studia tańca, restauracje, pizzerie, kawiarnie, a do tego sklepy spożywcze, drogerie, kwiaciarnie, studia urody, przychodnie – w skrócie, wszystko to samo, co Warszawa.
Ale lokalizacja „bez kompromisów” to nie tylko zalety życia w mieście, ale także bliskość terenów zielonych, a tych w Józefowie nie brakuje – znajduje się tu część Mazowieckiego Parku Krajobrazowego oraz aż 3 niezwykle malownicze rezerwaty przyrody: Wyspy Świderskie, Wyspy Zawadowskie oraz Świder, które są prawdziwą gratką dla miłośników przebywania na łonie natury i „podglądania” dzikich zwierząt oraz ptaków. Józefów i okolice to także idealne miejsce dla aktywnych, którym ciężko usiedzieć w jednym miejscu. Znajdują się tu 3 interesujące szklaki turystyczne. 23-kilometrowy szlak turystyczny „Piaszczystą percią”, wiodący głównie grzbietami wydm – latem szczególnie atrakcyjny dla rowerzystów górskich, a zimą dla narciarzy biegowych. Spacerowy „Szlak nad brzegiem Wisły” prowadzący urokliwymi, okolicznymi terenami. A przez sam Józefów prowadzi 9,5-kilometrowy szlak wśród borów sosnowych i willowej zabudowy mieszkaniowej z przełomu XIX i XX w. Jak widzisz, Józefów to miejsce, gdzie nie sposób się nudzić!

Komunikacja – dojazd do Warszawy

Południowa Obwodnica Warszawy – 4,5 km ( 7 min. samochodem)
Samochód -20 km do Centrum (ok. 25 min)
SKM S1 – 35 minut do stacji Warszawa Śródmieście
Autobusy 702 i N72 – z przystanku Wiatraczna oraz z Dworca Centralnego

Wideo