662 775 008
ul. Nałęczowska 64/6, 02-922 Warszawa
kontakt@amitamieszkania.pl

Kiełpin

Opis

Sprzedam działkę z bezpośrednim dostępem do jeziora i z pozwoleniem na budowę. Działka położona w Kiełpinie, na terenie REZERWATU PRZYRODY JEZIORO KIEŁPIŃSKIE. Łączna cena nieruchomości wraz z dokumentacją projektową (PnB) to 1 150 000 PLN.
 Działka położona blisko Warszawy tj. w odległości 10 km od stacji metra Młociny, w Kiełpinie. Powierzchnia wynosi 9968 mkw. Nieruchomość jest niezwykle atrakcyjna pod względem widokowym. Położona na terenie Rezerwatu Przyrody Jezioro Kiełpińskie oraz w granicach obszaru Natura 2000 – Kampinoskiej Dolinie Wisły. Atutem oferty jest pozwolenie na budowę budynku mieszkalnego oraz budynku gospodarczego. Projekt zagospodarowania działki zakłada usytuowanie budynku mieszkalnego w odległości 50 m od jeziora. Część dzienna domu została zaprojektowana z uwzględnieniem osi widokowej na przepiękne jezioro. Na tym terenie obowiązuje Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego z 2018 roku. Nieruchomość objęta oznaczeniem RM – jako teren rolno-mieszkaniowy z przeznaczeniem pod zabudowę zagrodową (siedliskową). Składa się z czterech odrębnych działek połączonych w całość o szerokości około 44 m i długości od 195 do 215 m.
OKOLICA:
Najbliższą okolicę stanowią domy jednorodzinne oraz siedliska, Wisła oraz lasy (Kampinoski Park Narodowy).
W niedalekiej odległości znajduje się stadnina koni, korty tenisowe, ścieżki rowerowe.
KOMUNIKACJA
Transport publiczny jest obsługiwany przez linie komunikacji miejskiej warszawskiej oraz łomiankowskiej – bezpośrednio do stacji metra Młociny (najbliższy przystanek autobusowy w odległości 850 m).
Trasa S7 w odległości 3,5 km.
Kupując działkę spełnisz swoje marzenie o domu z bezpośrednim dostępem do jeziora, w bliskiej odległości od Warszawy., w rezerwacie. Skontaktuj się ze mną i umów na prezentację, podczas której zakochasz się tym miejscu.