662 775 008
ul. Nałęczowska 64/6, 02-922 Warszawa
kontakt@amitamieszkania.pl

Ciekawa inwestycja pod Grójcem

Kolonia Gościeńczyce , ul. Główna

Opis

Jeśli szukacie doskonałego miejsca na inwestycje, potrzebujecie dużej działki z możliwością wjazdu z 2 stron- mam cos dla Was.

Przedstawiam dwie działki na sprzedaż znajdujące się w gminie Prażmów, miejscowości Gościeńczyce (powiat Grójecki).

Jedna z działek o nr 201/9 o powierzchni 2272m2 (długość ok.67m/ szerokość ok.33m) zlokalizowana przy głównej drodze, to nieruchomość dla której miejscowy plan zagospodarowania przewiduje przeznaczenie mieszkaniowo-usługowe (wskaźnik powierzchni zabudowy – maksymalnie 30% powierzchni działki; powierzchnia biologicznie czynna – minimalnie 50% powierzchni działki; wysokość zabudowy – do 3 kondygnacji, maksymalnie 10 m).

Druga działka o nr 201/10 o powierzchni 18 491m2 (szerokość ok. 43m/długość ok.557m) również z możliwością wykonania wjazdu od głównej drogi (ul. Wspólna), to nieruchomość dla której miejscowy plan zagospodarowania zakłada tereny rolnicze (na chwilę obecną dopuszcza się budowę siedlisk związanych z prowadzoną działalnością rolniczą). Właściciel składał wniosek o odrolnienie ziemi.

Media- gaz w drodze, kanalizacja w drodze, prąd.

Powiat grójecki jest prężnie rozwijającym się terenem usługowym. Obfituje w nieruchomości związane zarówno z zapleczem historycznym i biologicznie atrakcyjnym , jak i stanowi rozwijająca się infrastrukturę dla dużych firm i gospodarstw.
Sama okolica obecnie to pola, lasy urokliwe okolice rzeczki Jeziorki. Miejsce zdecydowanie atrakcyjne pod względem budowlano-usługowym jak i mieszkaniowym ( zabudowa jednorodzinna).

Całość nieruchomości to przeszło 2 ha ziemi. Istnieje możliwość sprzedaży pojedynczej działki (201/9) lub jednorazowa sprzedaż całości 9 i podział większej działki po odrolnieniu na mniejsze budowalne z zachowaniem wydzielenia drogi dojazdowej do posesji).

Jeśli jesteś zainteresowany, serdecznie zapraszam do kontaktu.
Warto zobaczyć na własne oczy.