662 775 008
ul. Nałęczowska 64/6, 02-922 Warszawa
kontakt@amitamieszkania.pl

Działka budowlana

Kotorydz , ul. Leszowa

Opis

Chciałbyś zainwestować w nieruchomość z dużym potencjałem i wybudować własne osiedle domów jednorodzinnych w bliskiej odległości od Warszawy? A może marzysz o  zamieszkaniu w spokojnym,urokliwym miejscu, a dojazd do Stolicy zajmowałby Ci ok. 25 minut ? Marzysz o weekendowych wyjazdach na własną działkę i spędzaniu czasu na łonie natury?  Ta oferta skierowana jest właśnie dla Ciebie.
Jeżeli jesteś zainteresowany to czytaj dalej!

W SKRÓCIE:
Grunt  o powierzchni 6100 m2 z możliwością podziału na mniejsze działki o pow. min. 800m2, który  zlokalizowany jest w odległości 13 km na południowy-zachód od granic Warszawy. Rewelacyjny dojazd do Warszawy trasą S7 – oddaloną o 2,3 km lub nowo budowaną drogą ekspresową S7 (termin oddania do użytku 2022r.). Nieruchomość  położona jest na uboczu miejscowości, w drugiej linii zabudowy. Okolica atrakcyjna dla osób lubiących aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu m.in. jazda na rowerze, jogging.
Rozwojowa, piękna okolica w której powstają nowe zabudowania jednorodzinne.

CZYM WYRÓŻNIA SIĘ TA DZIAŁKA?
Grunt  o wymiarach 57 m na 107 m, znajduje się w odległości ok. 100m od drogi asfaltowej, a dojazd odbywa się gruntową drogą gminną.
Przyłącze energetyczne,gaz, woda w drodze.

ZALETY LOKALIZACJI I OTOCZENIA:
Największym atutem jest niewątpliwie bliska odległość od granic Warszawy oraz położenie spokojnej okolicy, dzięki czemu możesz oddychać świeżym powietrzem i cieszyć się pięknem przyrody. Kształt działki daje możliwość idealnego zagospodarowania oraz adaptację do własnych potrzeb. W miejscowości znajduje się sklep.  W odległości 3 km znajduje się targowisko w Tarczynie, gdzie możesz kupić świeże i ekologiczne produkty nabiałowe,  tradycyjne wędliny, a także warzywa i owoce  prosto od lokalnych gospodarzy. W Tarczynie znajdują się także liczne sklepy, apteki, przychodnia, markety spożywcze i budowlane. 

DLA KOGO?
Dla inwestora pod zabudowę jednorodzinną w formie budynków wolno stojących i bliźniaczych. 
Dla osób ceniących spokój i kontakt z naturą. Możesz tu zamieszkać albo spędzać swój wolny czas podczas weekendów, wakacji i kiedy tylko zechcesz, nie tracąc czasu na dojazdy. Idealna dla tych, którzy aktywnie spędzają czas, jak również lubią czytać książki na łonie natury.

OD STRONY PRAWA:
Powierzchnia całkowita działki 4,83ha, z czego grunt o pow. 6100 m2 objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną w formie budynków wolnostojących i bliźniaczych. Wysokość budynków 2,5 kondygnacji.
Istnieje możliwość zakupu pozostałej  części nieruchomości o pow. 42 200m2, która stanowi grunty rolne-wg studium uwarunkowań z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową -usługową. 

Zapraszam do obejrzenia, również chętnie udzielę szczegółowych informacji telefonicznie. Przyjedź i zobacz gdzie może powstać Twój nowy dom lub osiedle domów!

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.