662 775 008
ul. Nałęczowska 64/6, 02-922 Warszawa
kontakt@amitamieszkania.pl

Działka 18130 m2 (1.8 ha) Kruki gm Mrozy siedlisko

Kruki

Opis

Działka siedliskowo – rolna, pod zabudowę jednorodzinną lub nieuciążliwe usługi (dz. ew. nr 80/5, obręb 0010 Kruki) o powierzchni ponad 1.8 ha w miejscowości Kruki w gminie Mrozy (obok Cegłów, Kałuszyn, Mińsk Mazowiecki). Dojazd – Mińsk Mazowiecki 20 minut, Warszawa 1 godzina.

Jesteśmy Skutecznymi Agentami – wyłącznymi reprezentantami Naszych Klientów.
Zapraszamy do przeczytania i obejrzenia przygotowanych przez nas materiałów multimedialnych z poziomu Państwa komputera, przed kontaktem telefonicznym i umówieniem terminu spotkania.

Przedstawiamy Państwu nieruchomość gruntową przeznaczoną do sprzedaży przez Jedynego Właściciela. Jest to działka siedliskowo – rolna, pod zabudowę jednorodzinną lub nieuciążliwe usługi o powierzchni blisko 1.8 ha (18.131 m2) w miejscowości Kruki gmina Mrozy koło Mińska Mazowieckiego, oznaczona w ewidencji gruntów jako działka nr. 80/5 obrębu 0010 Kruki, w sąsiedztwie Stajni Kruki.

Nieruchomość znajduje się w otoczeniu wielohektarowego lasu sosnowo, mieszanego. Ozdobą łąk i lasów jest liczna dzika zwierzyna. W tym wyjątkowym miejscu można obserwować sarny, jelenie szlachetne, dziki, jenoty, lisy, wiewiórki i wiele innych gatunków zwierząt.

Działka jest zalesiona głównie sosną i brzozą. W sąsiedztwie Stajnia Kruki z krytą ujeżdżalnią, rozległe leśne tereny rekreacyjne, szkoła, przedszkole, stacja PKP w odległości 3 kilometrów, 8 kilometrów od zjazdu z obwodnicy Mińska Mazowieckiego.

Idealna lokalizacja i wielkość na pensjonat dla koni, hodowlę psów lub agroturystykę. Doskonały mikroklimat – 6 kilometrów do Uzdrowiska Rudka Sanatoryjna – jedynej na Mazowszu miejscowości uzdrowiskowej. Spokojne sąsiedztwo, cisza, czyste powietrze, odpoczynek wśród łąk i lasów.

Prąd, wodociąg, kanalizacja w drodze.
Teren objęty Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego.
Działka z bardzo dobrym dojazdem a jednocześnie na uboczu.

Współrzędne GPS (np. Google Maps): 52.172973, 21.770896

Link do kompozycji mapowej w Geoportalu (proszę o kontakt, gdyby nie wyświetlał się poprawnie):
https://mapy.geoportal.gov.pl/imap/Imgp_2.html?locale=pl&gui=new&sessionID=5582158

Świetny dojazd z Warszawy, Mińska Mazowieckiego, Siedlec.

Inwestycja w tę nieruchomość to:
Atrakcyjna cena (40 zł/m2), lokalizacja – tereny rekreacji i turystyki, brak przemysłu ciężkiego, doskonałe warunki do uprawiania sportów letnich i zimowych, duży areał umożliwiający realizację bardzo atrakcyjnego projektu.

Zainteresowanym prześlę link do kompozycji mapowej w Geoportalu (jeżeli załączony link nie wyświetla się u Państwa poprawnie).

Zapraszam do kontaktu i na prezentację po uprzednim umówieniu odpowiedniego terminu. Jestem wyłącznym reprezentantem Właścicieli.