662 775 008
ul. Nałęczowska 64/6, 02-922 Warszawa
kontakt@amitamieszkania.pl

Atrakcyjna działka budowlana, 3 km od Radzymina

Łąki , ul. Weteranów

Opis

Do sprzedaży duża działka budowlana położona w miejscowości Łąki (gm. Radzymin), w odległości 3 km od miasta Radzymin, 6 km od Jeziora Zegrzyńskiego i ok. 16 km od granic Warszawy. W bezpośrednim sąsiedztwie działki znajdują się nieruchomości zabudowane domami jednorodzinnymi. W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe linii R31 i L31 (kursuje na trasie Nieporęt-Białobrzegi-Beniaminów-Łąki-Radzymin), sklep spożywczy i wielobranżowy, restauracja, szkoła podstawowa. W bliskiej okolicy rozciągają się piękne lasy i łąki.

Działka ma powierzchnię 2026 m2, płaskie ukształtowanie terenu i kształt trapezu (o wymiarach: ok. 60, 56, 42 i 29 m). Nieruchomość jest prawie w całości ogrodzona, posiada bramę wjazdową i furtkę; nie ogrodzony pozostał jedynie krótszy bok działki (o długości ok. 29 m). Teren działki porastają krzewy i drzewa, znajdujące się głównie w okolicy ogrodzenia działki.

Nieruchomość ma dostęp do drogi publicznej. Do działki prowadzi zadbany, oświetlony podjazd.

Teren, na którym znajduje się działka objęty jest MPZP oznaczony symbolem MN2. Teren przeznaczony pod zabudowę jednorodzinną wolnostojącą o charakterze miejskim lub willowym. Maksymalna wysokość zabudowy do 2 kondygnacji. Powierzchnia działki biologicznie czynna – co najmniej 60%. Dopuszcza się realizację obiektów usługowych wbudowanych lub wolnostojących o uciążliwości nie przekraczającej granic działki budowlanej.

Dostępne media w drodze: woda, prąd, sieć telekominikacyjna; instalacja światłowodu w drodze w trakcie realizacji.

Polecam tę nieruchomość ze względu na świetne położenie i niedużą odległość do pięknego Jeziora Zegrzyńskiego.