662 775 008
ul. Nałęczowska 64/6, 02-922 Warszawa
kontakt@amitamieszkania.pl

Działka leśna 5307m2 w miejscowości Lasek :)

Lasek , ul. Sosnowa

Opis

Zapraszam do zakupu gruntu o łącznej powierzchni 5307m2 położonego w miejscowości Lasek, w gminie Żabia Wola.

Teren złożony jest z 2 odrębnych działek rekreacyjnych. Każda z nich ma zapewniony własny wyjazd z dróg gminnych.

Obie działki są w kształcie prostokątów, o wymiarach odpowiednio: 60 x 44 i 64 x 40 są płaskie, zalesione, ogrodzone razem.

Teren jest objęty planem zagospodarowania przestrzennego jako tereny zabudowy rekreacyjnej ZR. Plan ustala:
– możliwość realizacji nowej zabudowy jako budynki rekreacyjne wolnostojące max. 1,5 kondygnacji (w tym użytkowe poddasze),
– 15% zabudowy powierzchni działki

Obecnie w Gminie Żabia Wola trwa procedura związana z uchwaleniem nowego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, na mocy którego teren zostanie przekształcony w teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.

Obie działki mają w swoich granicach wodociąg, w ulicy biegnie linia energetyczna. Ponadto na działce znajduje się studnia.

Sąsiedztwo stanowią domy całoroczne i rekreacyjne. Okolica cicha i spokojna, wokół rozległe tereny leśne, zachęcające do czynnego wypoczynku.
W pobliskich Grzegorzewicach znajdują się stawy hodowlane i łowiska dla wędkarzy. W Kalenii k/Żabiej Woli znajduje się największy w woj. mazowieckim i zdecydowanie Nr 1 w Polsce ośrodek jeździecki dla miłośników jazdy konnej. Dla sympatyków rekreacji w wodzie są termy miejskie i punkt Deepspot do nurkowania w pobliskim Mszczonowie (11 km) oraz Suntago Park of Poland we Wręczy (16km).

Dogodny dojazd do trasy S8 11,5 km, do autostrady A2 28 km.

Zachęcam do obejrzenia działek i zapraszam do zwiedzenia tej malowniczej okolicy. Niekończące się koncerty ptaków sprawiają, że ta okolica kojarzy się ze spokojem, ciszą, zielenią i relaksem…