662 775 008
ul. Nałęczowska 64/6, 02-922 Warszawa
kontakt@amitamieszkania.pl

Leśna działka 2659m2 w miejscowości Lasek ;)

Lasek , ul. Sosnowa

Opis

Zachęcam do zakupu działki o powierzchni 2659m2.Nieruchomość w kształcie prostokąta, o wymiarach 60 x 44 jest płaska, zalesiona, częściowo ogrodzona.

Teren jest objęty planem zagospodarowania przestrzennego jako tereny zabudowy rekreacyjnej ZR. Plan ustala:
– możliwość realizacji nowej zabudowy jako budynki rekreacyjne wolnostojące max. 1,5 kondygnacji (w tym użytkowe poddasze),
– 15% zabudowy powierzchni działki.

Obecnie w Gminie Żabia Wola trwa procedura związana z uchwaleniem nowego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, na mocy którego teren zostanie przekształcony w teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.

W ulicy biegnie wodociąg i linia energetyczna. Ponadto na działce znajduje się studnia.

Sąsiedztwo stanowią domy całoroczne i rekreacyjne. Okolica cicha i spokojna, wokół rozległe tereny leśne, zachęcające do czynnego wypoczynku.
W pobliskich Grzegorzewicach znajdują się stawy hodowlane i łowiska dla wędkarzy. W Kalenii k/Żabiej Woli znajduje się największy w woj. mazowieckim i zdecydowanie Nr 1 w Polsce ośrodek jeździecki dla miłośników jazdy konnej. Dla sympatyków rekreacji w wodzie są termy miejskie i punkt Deepspot do nurkowania w pobliskim Mszczonowie (11 km) oraz Suntago Park of Poland we Wręczy (16km).

Dogodny dojazd do trasy S8 11,5 km, do autostrady A2 28 km.

Do sprzedaży oferowana jest jeszcze sąsiednia działka o podobnej powierzchni i wymiarach.

Zachęcam do obejrzenia działek i zapraszam do zwiedzenia tej malowniczej okolicy. Niekończące się koncerty ptaków sprawiają, że ta okolica kojarzy się ze spokojem, ciszą, zielenią i relaksem…