662 775 008
ul. Nałęczowska 64/6, 02-922 Warszawa
kontakt@amitamieszkania.pl

Łazy k. Magdalenki, działka budowlana

Łazy , ul. Bażantowa

Opis

:: Krótko:
Cicha działka o powierzchni 0,16ha w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej w Łazach, przy granicy z Magdalenką.

:: Dla kogo?
Dla osób, które chciały by w jednym miejscu zbudować dom i miejsce pracy.

:: Atuty?
Kształt prostokąta, położenie na końcu ulicy, w 2giej linii zabudowy. W północnej części działki możliwa zabudowa jednorodzinna, w południowej – większej – domy z dopuszczeniem usług.

:: Czy to jest to czego szukasz?
Działka doskonała dla którym zależy na ciszy, niskim ruchu pieszym i kołowym a jednocześnie dostępie do usług publicznych. Planowana droga ułatwi prowadzenie formy.

:: Co w okolicy?
W okolicy znaczna przewaga terenów zielonych – lasy. W zasięgu spaceru szkoły: publiczna podstawowa nr 2 w Łazach, niepubliczna katolicka szkoła podstawowa i liceum, przedszkole muzyczne z językiem angielskim i basenem.

Znajomych można zaprosić do pobliskiej włoskiej restauracji, jest weterynarz, orlik, salon kosmetyczny i inne podobne usługi.

:: Jak z komunikacją?
Dojazd samochodem do centrum miasta zajmuje około 30 minut, do Galerii Mokotów 25 minut, a na Lotnisko Chopina 20 minut. W pobliżu kursują lokalne linie autobusowe L-1, L-3 i L-4.

:: Więcej szczegółów:
Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania terenu możliwa jest następująca zabudowa – na północ od rowu zabudowa jednorodzinna, na południe – domy z dopuszczeniem usług o następujących parametrach:
– maksymalna wysokość: 12m (2,5 kondygnacji)
– wskaźnik maksymalnej intensywności zabudowy: 0,6
– minimalna powierzchnia biologicznie czynna: 60%
– maksymalna wskaźnik powierzchni zabudowy 30%
– dachy spadziste o nachyleniu do 45 stopni

:: Co więcej
Działka przedzielona jest rowem melioracyjnym widocznym na dołączonych grafikach, porośnięta krzewami i drzewami które wymagać będą usunięcia w trybie na zgłoszenie w urzędzie. Do działki prowadzić będzie przedłużenie ul. Bażantowej (na wyrysie z miejskiego planu zagospodarowania przestrzennego oznaczone na biało)