662 775 008
ul. Nałęczowska 64/6, 02-922 Warszawa
kontakt@amitamieszkania.pl

EKSKLUZYWNE OSIEDLCE – PROJEKT I POZWOLENIE

Marki , ul. Zielona

Opis

Przedstawiam Ci miejsce, na Twój wymarzony dom.

Działka, którą prezentuję ma 2769 m2, jest w pełni uzbrojona i ogrodzona z trzech stron. Posiada dwie bramy wjazdowe, znajduje się na terenie strzeżonego 24h osiedla, na skraju Puszczy Słupeckiej. Pozwolenie na budowę Willi 230 m2 z dwustanowiskowym garażem. Wszystkie pozwolenia wraz z projektem domu, adaptacją i analizą gruntu w cenie.

Nieruchomość położona jest w Markach, w otulinie rezerwatu przyrody Puszcza Słupecka, w obrębie zamkniętego osiedla luksusowych rezydencji willowych -,,Nad Brzegiem Czarnej”. Atutem tej lokalizacji jest otoczenie zieleni, duże powierzchnie działek (min. 2500m2) oraz jednolita architektura.
Ze względu na wielkość działek, każdy dom zachowuje swoją intymność i prywatność. Zarówno sąsiedztwo Puszczy Słupeckiej jaki i bliskość Zalewu Zegrzyńskiego daje wiele możliwości aktywnego spędzania czasu wolnego. Droga ekspresowa S8 oraz odremontowana i poszerzona główna trasa w Markach, zapewniają szybki i łatwy dojazd do Centrum Warszawy ale także łatwy dostęp do drogi wylotowej na Mazury.

Jeżeli doceniasz miejsca w pobliżu miasta, gdzie dookoła znajdziesz ciszę, spokój, przebywanie na łonie natury będzie to doskonała oferta dla Ciebie. Nieruchomość znajduje się w urokliwym zakamarku ulicy. Tutaj zachowasz swoją prywatność. Docenisz nie tylko atrakcyjność, ale i położenie tego gruntu.

W 5 minut dotrzesz do Mareckiego Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnego, które oferuje:
– basen sportowy
– basen rekreacyjny
– brodzik dla najmłodszych, zjeżdżalnia
– strefa SPA: sauny, grota solna, grota śnieżna, gabinet masażu
– sala widowiskowa z widownią dla 350 osób
– hala sportowa
– sala fitness
– sala do sportów walki
– ścianki wspinaczkowe
Jest to niedawno wybudowany obiekt, objęty certyfikatem BREEAM.

Jeżeli natomiast zechcesz odpocząć nad Jeziorem Zegrzyńskim – dzieli Cię od niego 17 kilometrów.

Objęta Planem zagospodarowania przestrzennego:
– zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna wolnostojąca na działkach leśnych z wykluczeniem zabudowy szeregowej i bliźniaczej
– powierzchnia biologicznie czynna min 85%
– wysokość zabudowy do 3 kondygnacji naziemnych: parter, piętro i poddasze mieszkalne

W pobliżu sklepy, szkoły, banki, poczty i punkty usługowe. W odległości niespełna 6 km znajduje się kompleks handlowy – Centrum M1, Atrium Targówek, Ikea.( Media Expert, Biedronka, Apteka, Pepco, Rossmann, Kakadu, Restauracja Włoska, Optyk, Bankomat, Inpost paczkomat ).

Już dzisiaj umów się na prezentację nieruchomości.