662 775 008
ul. Nałęczowska 64/6, 02-922 Warszawa
kontakt@amitamieszkania.pl

Malownicza działka budowlana niedaleko Piaseczna

Mieszkowo , ul. Szklarniowa

Opis

PODSTAWOWE INFORMACJE
Atrakcyjna, bajecznie malownicza działka budowlana 2144,32 m2 w miejscowości Mieszkowo, powiat Piaseczyński. Chcesz poczuć zapach lasu o poranku, podziwiać wschody i zachody słońca? To doskonała oferta na spełnienie marzeń o własnym domu w otoczeniu przyrody z szybkim dojazdem do miasta.

OPIS DZIAŁKI
Działka z warunkami do zabudowy jednorodzinnej. Prowadzi do niej dojazd nowymi drogami asfaltowymi. Dopiero przy samej działce jest pas drogi utwardzonej.
Teren działki jest płaski. Znajduje się na niej kilka drzew, które można usunąć. Działka mulczowana – skoszona została górna warstwa zieleni i rozdrobniona do takiego stopnia że nie będzie konieczności wywozu odpadów z działki.

LOKALIZACJA
Działka znajduje się w Mieszkowie przy ulicy Szklarniowej. Miejscowość położona jest w województwie mazowieckim, w powiecie piaseczyńskim, w gminie Piaseczno.
W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa warszawskiego.

KOMUNIKACJA
W pobliżu działki będzie znajdował się wjazd na nowo budowaną trasę S7. Z drugiej strony jest dojazd do krajowej 7-mki. Obecnie dojazd do Piaseczna zajmuje 19 minut, do Warszawy nieco ponad pół godziny.

OPIS NIERUCHOMOŚCI
Nieruchomość znajduje się przy samej ulicy Szklarniowej, doprowadzona jest woda, gaz i prąd, planowana jest kanalizacja. W skład oferty wchodzi udział własnościowy 2/3 w drodze dojazdowej.

DODATKOWE INFORMACJE
Działka znajduje się na terenach położonych na południe od Warszawy. W sąsiedztwie znajdują się domy jednorodzinne. Blisko do lasu. Fantastyczne warunki do uprawiania sportu: bieganie, rower.
Cisza, spokój, rodzinna atmosfera. Oferta jest znakomitą okazją dla osób, które cenią sobie spokój życia poza miastem a jednocześnie cenią sobie szybki dojazd do pracy.

Więcej informacji udzielę telefonicznie. Zapraszam do kontaktu i zapoznania się z innymi ofertami naszej firmy.