662 775 008
ul. Nałęczowska 64/6, 02-922 Warszawa
kontakt@amitamieszkania.pl

Działka budowlano-usługowa pod lasem

Nowy Prażmów , ul. Akacjowa

Opis

Jeżeli szukasz działki w pięknym i cichym miejscu w niedalekiej odległości od Warszawy to serdecznie zapraszamy do nas!

Nieruchomość położona w powiecie piaseczyńskim, w miejscowości Nowy Prażmów przy ulicy Akacjowej w otulinie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego.

Działka w kształcie trapezu o wymiarach: 64m x 73m x 70m x 55m, o powierzchni  4600 mkw, w drugiej linii zabudowy. Dostęp do drogi gminnej asfaltowej poprzez drogę wewnętrzną. Media: wodociąg, prąd w drodze. Działka posiada MPZP.

Według MPZP działka przeznaczona jest pod zabudowę : 
a) zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna wolnostojąca i w zabudowie bliźniaczej,
b) zabudowa usługowa,
c) lokale usługowe wbudowane w budynki mieszkalne,
d) zabudowa gospodarcza i garażowa,
co daje Państwu wiele możliwości zagospodarowania tej nieruchomości, jak również istnieje możliwość w przyszłości podziału działki na 3-4 mniejsze działki, gdyż według MPZP:
a) minimalna powierzchnia działki – 1200 m2,
b) minimalna szerokość frontu działki – 16 m.

Niewątpliwie atutem nieruchomości jest brak zabudowy zwartej, bliskość lasów i Chojnowskiego Parku Krajobrazowego, położenie na skraju wsi, bliskość do większych miejscowości, gdzie znajdziemy wszystko co nam jest niezbędne do normalnego funkcjonowania. Warszawa oddalona jest zaledwie o 45 minut od Prażmowa, natomiast do Grójca i Piaseczna dojedziemy w 18 minut, a do Prażmowa dojedziemy w 4 min.

Niedaleko, a mianowicie 8 km od nieruchomości znajduje się stadnina koni i ośrodek jeździecki „Golden Horse”, jak również klub Polo „Warsaw Polo Club”. 

Nieruchomość idealna dla rodzin z dziećmi, osób ceniących ciszę i przestrzeń, inwestorów mających pomysł na przykład na osiedle bliźniaków, ludzi chcących zarówno zamieszkać w tym pięknym miejscu jak również prowadzić swoją działalność ( lekarz, weterynarz, architekt, adwokat, geodeta itp. ).

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą i kontaktu w sprawie zakupu tej pięknej i dużej działki.