662 775 008
ul. Nałęczowska 64/6, 02-922 Warszawa
kontakt@amitamieszkania.pl

Działka budowlana wśród zabudowy jednorodzinnej.

Piaseczno , ul. Lechitów

Opis

Działka budowlana o powierzchni 1315 m2 w Piasecznie – Gołkowie, w otoczeniu zabudowy domów jednorodzinnych. Jednym z atutów tego miejsca jest dobra komunikacja zarówno z Centrum Piaseczna i Stolicy oraz bliskość szkoły

Lokalizacja
Ulica Lechitów znajduje się w cichej części Piaseczna, Gołkowie, 22 km od centrum stolicy, a czas dojazdu wynosi niewiele ponad 30 min. Idealnie łączy w sobie izolację, oraz bliskość dostępu do infrastruktury miejskiej. W odległości 8 km znajduje się centrum Auchan z pełną infrastruktura miejska z licznymi punktami handlowymi, usługowymi, które stanowią doskonałe dopełnienie miejsca do wygodnego życia. Miłośnicy aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu mają do dyspozycji pobliskie tereny rekreacyjne z wieloma trasami rowerowymi.

Przeznaczenie terenu
Działka o powierzchni 1315 m2 jest prostokątem o wymiarach około 29 metrów (szerokość) x 45 metrów (długość). Działka jest ogrodzona, posiada studnię głębinową, przyłącza mediów prąd, gaz, woda i kanalizacja w drodze.
Działka jest przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną i usługową &10 pkt 4 MN(U) w Planie Zagospodarowania Przestrzennego Piaseczna.

Wytyczne Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego:
Minimalna powierzchnia działki budowlanej:
a) dla zabudowy wolnostojącej 1000 m2,
b) dla zabudowie bliźniaczej 600 m2,

Serdecznie polecam tę ofertę i zapraszam na prezentację!

W ofercie naszej Agencji znajdą Państwo luksusowe nieruchomości Premium, zapraszam na naszą stronę internetową.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.