662 775 008
ul. Nałęczowska 64/6, 02-922 Warszawa
kontakt@amitamieszkania.pl

Działka pod siedlisko lub dom jednorodzinny letnik

Psucin , ul. Leśna

Opis

W naszej ofercie mamy atrakcyjną działkę rolną 5729m2 z możliwością wystąpienia o warunki zabudowy i pod podział geodezyjny na mniejsze cztery działki. Psucin ul. Leśna, gmina Nasielsk, powiat Nowodworski. Działka idealnie nadaje się na dom całoroczny lub letniskowy.

Media: prąd i wodociąg w drodze, kanalizacja: szambo lub przydomowa oczyszczalnia ścieków. Dojazd do działek drogą asfaltową o znikomym natężeniu ruchu i lokalną utwardzoną. W sąsiedztwie działek lasy, lasy i lasy… Raj dla grzybiarzy i … kajakarzy! Bo niedaleko przepływa rzeka Wkra i organizowane są spływy kajakowe!

Bardzo dobre położenie z dobrym dojazdem do Warszawy. Około 200m od działek jest zlokalizowany przystanek Brody Warszawskie Koleje Mazowieckie. Więcej pociągów do Warszawy kursuje ze stacji Nowy Dwór Mazowiecki do którego mamy około 15 km. Do Modlina do Międzynarodowego Portu Lotniczego jest niecałe 15 km. Do Urzędu Gminy w Nasielsku jest 11 km, do Warszawy Wisłostradą i DK7 około 49 km. Na kompleksowe zakupy możemy podjechać do Poniechówka (6 km), znajduje się tam Park Linowy, Park Dolina Wkry, spływy kajakowe Wkrą, gastronomia, sklepy, usługi, szkoły.

Działki idealne pod inwestycję, niecałe 50 km od Warszawy, z szybkim 40. minutowym dojazdem samochodem do stolicy. Atrakcyjna cena i nie trzeba czekać, wystarczy zrobić podział geodezyjny i wystąpić do gminy o warunki zabudowy i sprzedać działki po 85 zł/m2. Sto procent przebicia przy niedużym nakładzie pracy. Szybki zarobek dla leniwców z gotówką.

Albo dla grona przyjaciół, którzy chcą taką działkę podzielić między sobą i wybudować domki letniskowe. Z dala od zgiełku i w bardzo atrakcyjnej okolicy z dostępem do natury i kajaków.
***
Ponadto w naszej ofercie mamy trzy inne również atrakcyjne działki rolne z możliwością podziału:
– działka o powierzchni 4713m2
– działka o powierzchni 4712m2
– działka o powierzchni 4712m2

Opis otoczenia (lokalnej społeczności)

Bardzo dobre położenie z dobrym dojazdem do Warszawy. Około 200m od działek jest zlokalizowany przystanek Brody Warszawskie Koleje Mazowieckie. Więcej pociągów do Warszawy kursuje ze stacji Nowy Dwór Mazowiecki do którego mamy około 15 km. Do Modlina do Międzynarodowego Portu Lotniczego jest niecałe 15 km. Do Urzę1)du Gminy w Nasielsku jest 11 km, do Warszawy Wisłostradą i DK7 około 49 km. Na kompleksowe zakupy możemy podjechać do Poniechówka (6 km), znajduje się tam Park Linowy, Park Dolina Wkry, spływy kajakowe Wkrą, gastronomia, sklepy, usługi, szkoły.