662 775 008
ul. Nałęczowska 64/6, 02-922 Warszawa
kontakt@amitamieszkania.pl

Arciechów / Radzymin – działki budowlane pod lasem

Radzymin

Opis

Działka budowlana w sąsiedztwie rezerwatu przyrody rzeki Narwi z dala od zgiełku miasta. Zielona i spokojna okolica. Pierwsi kupujący mogą wybrać dowolną z kompleksu 10 atrakcyjnych działek budowlanych o powierzchni już od 750 m2.

Lokalizacja to gmina Radzymin, wieś Arciechów w bliskim sąsiedztwie miejscowości Stare i Nowe Załubice.

Nieruchomość jest usytuowana bezpośrednio przy gruntowej drodze gminnej – ciąg dalszy ulicy Opolskiej od strony Nowych Załubic, w otoczeniu terenów rolnych i lasu. Teren jest płaski i porośnięty trawą. Najbliższa zabudowa jednorodzinna znajduje się na ulicy Opolskiej.

Przyłącze prądu zlokalizowane jest w ulicy Opolskiej w odległości około 350 m. Teren objęty jest obowiązującym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, który zezwala na zabudowę jednorodzinną oraz letniskową ( pow. biol czynna 70%, pow. zabudowy 20%, wysokość kalenicy 10 m)

Zakupy można zrobić w okolicznym sklepie spożywczym przy ulicy Opolskiej – 850 m lub w miejscowości Stare Załubice – 1,8 km.
Szkoła podstawowa – 2,5 km (Stare Załubice)
Plac zabaw i lokalne boisko – 2,5 km
Przystanek autobusów miejskich – 2 km
Poczta – 2 km
Serwis samochodowy – 1,5 km
Miejscowa cukiernia – 1,5 km
Kościół (Nowe Załubice) – 2,5 km
Port Wolica Politechniki Warszawskiej nad Zalewem Zegrzyńskim – 4 km

Nieruchomość od Radzymina oddalona jest o około 8 km. Można do niego dojechać lokalnymi autobusami miejskimi. Z Radzymina można dostać się do centrum Warszawy za pośrednictwem kolei mazowieckich (SKM – linia S3 oraz KM), czas przejazdu to około 50 min.

Dodatkowo kursują autobusy warszawskiego ZTM (linia 738), czas przejazdu z Dw. Wileńskiego to około 40 min.
Do Centrum Warszawy można również łatwo dotrzeć samochodem – odległość od najbliższego węzła (Ciemne) trasy ekspresowej S8 to zaledwie 13 km. Dojazd do Centrum Warszawy samochodem zajmuje od 35 do 40 min.

Istnieje możliwość kupienia kilku działek. Podział nieruchomości wg. projektu załączony jest do oferty.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu! Koniecznie obejrzyjcie tę uroczą okolicę osobiście!