662 775 008
ul. Nałęczowska 64/6, 02-922 Warszawa
kontakt@amitamieszkania.pl

Działka budowlana 1713 m2 w Rajszewie

Rajszew , ul. Mazowiecka

Opis

Rewelacyjnie położona działka budowlana o powierzchni 1713 m2 w miejscowości Rajszew – idealna pod budowę domu jednorodzinnego. Zlokalizowana jest w drugiej linii zabudowy co zapewnia ciszę i prywatność, dojazd utwardzoną drogą wewnętrzną. Działka położona jest przy. ul. Mazowieckiej w Rajszewie, zaledwie 10 min od Warszawy, 8 min do Legionowa, 15 min do Nowego Dworu Mazowieckiego oraz 20 min od Zalewu Zegrzyńskiego.

Wokół piękna przyroda, blisko do Wisły, lasu, pola golfowego, bardzo cicha okolica a jednocześnie dobre połączenie z Warszawą, kilka minut pieszo do najbliższego przystanku komunikacji miejskiej.

Dostępne na działce media to prąd i gaz.

Przedmiotowa nieruchomość znajduje się na terenie objętym MPZP z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną rezydencjonalną wolnostojącą. Najważniejsze ustalenia planu to:
– minimalna wielkość działki: 1500 m2;
– maksymalna wysokość zabudowy: 1,5 kondygnacji naziemnej wraz z poddaszem i nie więcej niż 9m;
– geometria dachu: stosowanie dachów o symetrycznym układzie połaci (dopuszczalne wielospadowe), o nachyleniu połaci od 25 do 45 stopni;
– w zakresie kształtowania zabudowy gospodarczej i garażowej, ustala się: maksymalną wysokość: 1 kondygnację i nie więcej niż 5m;
– minimalna powierzchnia biologicznie czynna: 75%;

Działka jest częściowo zadrzewiona (sosny oraz brzozy), jest również częściowo ogrodzona.