662 775 008
ul. Nałęczowska 64/6, 02-922 Warszawa
kontakt@amitamieszkania.pl

Duża piękna działka z domkiem letniskowym

Retków

Opis

W naszej ofercie mamy w sprzedaży bardzo ładną działkę rolno-budowlaną (szerokość: 22,50m, długość: 190m) w Retkowie w otoczeniu lasu, na uboczu od skupisk ludzkich ale z życzliwymi sąsiadami. Powierzchnia działki to 4 200m2 na której postawiono domek na zgłoszenie. Od drogi gminnej utwardzonej do domku usytuowanego na działce dojeżdżamy utwardzoną drogą wewnętrzną. Domek jest z antresolą, parter domku to powierzchnia 21m2 (na dole jest salon z aneksem kuchennym wyposażonym w płytę gazową, lodówkę, szafki kuchenne, kominek elektryczny, w salonie jest dwuosobowa kanapa, ponadto łazienka z kabiną prysznicową, wc i umywalką – woda podgrzewana elektrycznie z bojlera). Antresola na górze ma 16m2, jest dwuosobowa kanapa, biurko i komoda. Przy domku jest taras – około 16m. Przy letniaku jest dostawiony domek narzędziowy około 1,5m2. Domek wybudowano w 2016 r.

Przy domku na działce jest doprowadzony prąd (stoi skrzynka pod którą można podłączyć jeszcze kolejne dwa domki), jest wybita studnia głębinowa ale można podciągnąć przyłącze wodociągowe (wodociąg jest w drodze gminnej). Kanalizacja: zostało wybudowane szambo bezodpływowe o pojemności 6m3. Po sąsiedzku na działce gminnej rośnie las brzozowy a w nim grzyby z przewagą prawdziwków). Wokół idealna cisza i świergot ptaków.

Działka idealna do podziału na mniejsze, można też dodatkowo postawić na niej trzy domki letniskowe na zgłoszenie albo dwa domy całoroczne. Do działki zostały wydane warunki zabudowy. Inwestycja idealna dla rodziny wielopokoleniowej lub dużej rodziny, na działce można postawić kilka domków.

Do Urzędu Gminy w Stanisławowie 3 km (tam znajduje się kościół, sklepy, apteka, szkoła), do wjazdu na autostradę A2 – 13 km, do Mińska Mazowieckiego – 17,5 km, do Warszawy – 45 km. W odległości do 10 km będzie budowana obwodnica Stanisławowa.

USTALONE WARUNKI ZABUDOWY
– teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej;
– budynek jednorodzinny parterowy z dopuszczeniem poddasza użytkowego lub do dwóch kondygnacji;
– wysokość kalenicy do 11 metrów powyżej najniższego punktu terenu w obrysie budynku;
– wysokość górnej krawędzi elewacji frontowej: od 2,2m do 9m;
– szerokość elewacji frontowej od 10 do 14 m;
Geometria dachu:
– dla budynków mieszkalnych dach wielospadowy z dopuszczeniem dwuspadowy, usytuowany główną kalenicą równolegle lub prostopadle do elewacji frontowej, kąt nachylenia połaci dachowych do 45º;
– wysokość głównej kalenicy dachu: od 5 do 9m;
– powierzchnia biologicznie czynna: min 75% pow. terenu inwestycji.

Wideo