662 775 008
ul. Nałęczowska 64/6, 02-922 Warszawa
kontakt@amitamieszkania.pl

Działka z prądem w dobrej cenie

Sękocin-Las , ul. Mahoniowa

Opis

Ruszając w weekendy na poszukiwania działki pod budowę domu w okolicach Magdalenki z pewnością zwracacie uwagę na cenę zakupu, położenie i dostępność mediów.
Wiecie że w Magdalence działki mają limit wielkości 1800 m2 co przy cenie 700-800 zł/m2 powoduje że nie mieszczą się w założeniach Waszego budżetu.
Rozszerzacie więc poszukiwania o najbliższą okolicę np Sękocin czy Łazy i faktycznie znajdujecie tańsze działki w cenach 200-250 zł/m2 lecz coś na niech jest nie tak.
To są za blisko ruchliwej ul. Słonecznej, to są za bardzo zalesione i nie wiecie czy da się wyciąć trochę drzew, to zbyt daleko trzeba dociągnąć media co zwiększa koszt budowy.
Rozwiązaniem jest znalezienie działki która jest oddalona kilkaset metrów od ruchliwych ulic, ma dojazd z kilku stron, ma dostępne w promieniu kilkudziesięciu metrów główne media.
Na czas budowy wystarczy prąd, do ogrzewania gaz w odległości 80 metrów a wkrótce ruszy budowa wodociągu i kanalizacji.
Taka działka jest dostępna przy ulicy Mahoniowej, na rogu z ulicą Księżnej Zofii Czetwertyńskiej.
Działka ma już wyznaczone i oznaczone przez geodetę słupki graniczne, wycięte zarośla w jej granicach dla pokazania wielkości.
Cena odpowiada średniej transakcyjnej podobnych działek w okolicy monitorowanych przez zajmującego się sprzedażą lokalnego pośrednika.
Warto spotkać się na miejscu, porozmawiać o tej działce i oszczędzić czas na dalszych poszukiwaniach bo czym dalej w las tym więcej drzew;-)