662 775 008
ul. Nałęczowska 64/6, 02-922 Warszawa
kontakt@amitamieszkania.pl

ODKRYJ SIERAKOWSKĄ OAZĘ SPOKOJU

Sieraków , ul. Henryka Sienkiewicza

Opis

Pięknie położona działka w spokojnym Sierakowie (gm. Radzymin) – na tyle blisko Warszawy, by z łatwością korzystać z jej udogodnień i jednocześnie na tyle „daleko” od jej zgiełku, by codziennie zasypiać w błogiej ciszy.
Zamknij oczy i pomyśl o letnim, słonecznym weekendzie. Oczami wyobraźni zobacz, jak w sobotni poranek nieśpiesznie pijesz poranną kawę na tarasie swojego nowego domu z widokiem na spokojną, zieloną okolicę. Po śniadaniu wsiadasz do samochodu i już w niecałe 20 minut docierasz nad Jezioro Zegrzyńskie, gdzie spędzasz dzień pełen wrażeń, uprawiając sporty wodne lub relaksując się na plaży. Po powrocie rozpalasz grilla i organizujesz cudowny wieczór w towarzystwie rodziny lub znajomych, którzy z uśmiechem na twarzy (i nutką zazdrości w głosie) mówią: „Ale tu pięknie! Chyba się do Ciebie wprowadzę”. W niedzielę, dla odmiany, postanawiasz odpocząć na łonie natury i zabierasz całą rodzinę na wycieczkę rowerową po zielonej okolicy lub jedziecie do uroczej Puszczy Słupeckiej (jednego z najcenniejszych obszarów leśnych Mazowsza), położonej 10 km dalej. A teraz otwórz oczy i… przestań marzyć! To wszystko już dziś jest na wyciągnięcie ręki.
PRZEJDŹMY DO KONKRETÓW
Mam dla Ciebie trzecią działkę budowlaną usytuowaną jedna za drugą (to również idealna inwestycja, prawda?) z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną ekstensywną. Działki położone są w spokojnej okolicy, w ostatniej części Sierakowa wśród domów jednorodzinnych. Do pierwszej z nich prowadzi droga asfaltowa, do naszej opisywanej droga dojazdowa, wewnętrzna, a dostępne instalacje obejmują gaz oraz prąd. Na terenie działek nie ma żadnych zabudowań, więc przygotowanie ich pod inwestycję wymagać będzie jedynie usunięcia zarośli.

Działka trzecia w linii zabudowy (71/4) – 2 062 mkw, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu oraz rzeki
LOKALIZACJA
Położenie Sierakowa w pobliżu trasy S8 sprawia, że jest to miejsce bardzo dobrze skomunikowane z Warszawą – do ścisłego jej centrum można dotrzeć w ok. 25 minut jazdy samochodem (30 km), a do centrum handlowego IKEA/M1 jedynie w ok. 15 min. W najbliższej okolicy znajduje się także przystanek autobusowy linii podmiejskiej. Radzymin, wraz z licznymi sklepami, restauracjami oraz punktami usługowymi, znajduje się w odległości 5 km.
Szkoła podstawowa nr 2 – 3 km
Jezioro Zegrzyńskie – 11 km
Puszcza Słupecka – 10 km
Kompleks handlowy M1/IKEA – 15 km

Wideo