662 775 008
ul. Nałęczowska 64/6, 02-922 Warszawa
kontakt@amitamieszkania.pl

ODKRYJ SIERAKOWSKĄ OAZĘ SPOKOJU

Sieraków , ul. Henryka Sienkiewicza

Opis

Pięknie położona jedna z trzech działek w spokojnym Sierakowie (gm. Radzymin) – na tyle blisko Warszawy, by z łatwością korzystać z jej udogodnień i jednocześnie na tyle „daleko” od jej zgiełku, by codziennie zasypiać w błogiej ciszy.
Zamknij oczy i pomyśl o letnim, słonecznym weekendzie. Oczami wyobraźni zobacz, jak w sobotni poranek nieśpiesznie pijesz poranną kawę na tarasie swojego nowego domu z widokiem na spokojną, zieloną okolicę. Po śniadaniu wsiadasz do samochodu i już w niecałe 20 minut docierasz nad Jezioro Zegrzyńskie, gdzie spędzasz dzień pełen wrażeń, uprawiając sporty wodne lub relaksując się na plaży. Po powrocie rozpalasz grilla i organizujesz cudowny wieczór w towarzystwie rodziny lub znajomych, którzy z uśmiechem na twarzy (i nutką zazdrości w głosie) mówią: „Ale tu pięknie! Chyba się do Ciebie wprowadzę”. W niedzielę, dla odmiany, postanawiasz odpocząć na łonie natury i zabierasz całą rodzinę na wycieczkę rowerową po zielonej okolicy lub jedziecie do uroczej Puszczy Słupeckiej (jednego z najcenniejszych obszarów leśnych Mazowsza), położonej 10 km dalej. A teraz otwórz oczy i… przestań marzyć! To wszystko już dziś jest na wyciągnięcie ręki.
PRZEJDŹMY DO KONKRETÓW
Mam dla Ciebie pierwszą z 3 działek budowlanych usytuowanych jedna za drugą (to również idealna inwestycja, prawda?) z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną ekstensywną. Działki położone są w spokojnej okolicy, w ostatniej części Sierakowa wśród domów jednorodzinnych. Do naszej działki prowadzi droga asfaltowa, do kolejnych dwóch droga dojazdowa, wewnętrzna, a dostępne instalacje obejmują gaz oraz prąd. Na terenie działek nie ma żadnych zabudowań, więc przygotowanie ich pod inwestycję wymagać będzie jedynie usunięcia zarośli.
Działka pierwsza w linii zabudowy (71/1) – 2 368 mkw, usytuowana przy drodze asfaltowej

LOKALIZACJA
Położenie Sierakowa w pobliżu trasy S8 sprawia, że jest to miejsce bardzo dobrze skomunikowane z Warszawą – do ścisłego jej centrum można dotrzeć w ok. 25 minut jazdy samochodem (30 km), a do centrum handlowego IKEA/M1 jedynie w ok. 15 min. W najbliższej okolicy znajduje się także przystanek autobusowy linii podmiejskiej. Radzymin, wraz z licznymi sklepami, restauracjami oraz punktami usługowymi, znajduje się w odległości 5 km.
Szkoła podstawowa nr 2 – 3 km
Jezioro Zegrzyńskie – 11 km
Puszcza Słupecka – 10 km
Kompleks handlowy M1/IKEA – 15 km