662 775 008
ul. Nałęczowska 64/6, 02-922 Warszawa
kontakt@amitamieszkania.pl

Na sprzedaż działka tuż przy Kampinoskim Parku.

Stanisławów

Opis

Na sprzedaż malownicza działka o powierzchni 1,225 ha tuż przy wejściu do Kampinoskiego Parku Narodowego.

Działka usytuowana jest w Stanisławowie gm. Stare Babice tuż przy stadninie koni.

Adres: Stanisławów 48, gm. Stare Babice.
Przedmiotem sprzedaży są działki numer: 37/6, 37/7, 37/8 37/9, 37/10.
37/6 powierzchnia 9845 mkw
37/7 powierzchnia 839 mkw
37/8 powierzchnia 365 mkw
37/9 powierzchnia 365 mkw
37/10 powierzchnia 839 mkw

W nowo tworzonym planie miejscowym teren częściowo będzie przeznaczony pod zabudowę jednorodzinną mieszkalną.
Media:
w drodze jest przyłącze do prądu, gazu oraz kanalizacja.

Gmina Stare Babice to zaciszny i malowniczy obszar, zamieszkały przez około 19 tys. mieszkańców.
Gmina położona jest na Mazowszu, za zachodnią granicą Warszawy, na południowym skraju Puszczy Kampinoskiej, pomiędzy dwiema trasami o znaczeniu międzynarodowym (trasą poznańską i trasą gdańską). Przez wschodnią część gminy przebiega trasa ekspresowa S8 – część łącznika obwodnicy Warszawy. Gmina graniczy z gminami: Ożarów Mazowiecki, Leszno i Izabelin oraz z dzielnicami Warszawy: Bemowo i Bielany.

Naturalnie gmina podzieliła się na dwa obszary o odmiennych cechach: południowy z żyznymi glebami Równiny Błońskiej i północny o glebach nieurodzajnych, w skład której wchodzi także znaczna część obszarów Kampinoskiego Parku Narodowego. Gmina wchodzi zatem w skład cennych przyrodniczo obszarów: parku narodowego i jego otuliny, obszaru Natura 2000 i Warszawskiego Obszaru Krajobrazu Chronionego. Powyższe uwarunkowania i bliskość zaledwie 14 km do centrum Warszawy determinują dynamiczny rozwój.

Ostatnich 20 lat, to intensywne przeobrażanie dawnego rolniczego krajobrazu kulturowego gminy w krajobraz charakterystyczny dla osiedli jednorodzinnych, towarzyszących blisko położonym metropoliom. Bardzo łatwa dostępność do Warszawy, jej rynków pracy i zbytu powoduje, że corocznie przybywa do gminy wiele rodzin. Towarzyszy temu intensywny rozwój usług, różnorodnej działalności gospodarczej, ciągła rozbudowa infrastruktury technicznej i społecznej. Atrakcyjność terenów do zamieszkania wynika nie tylko z bliskości wielkiego miasta, ale także z położenia częściowo w Puszczy Kampinoskiej i jej otulinie.