662 775 008
ul. Nałęczowska 64/6, 02-922 Warszawa
kontakt@amitamieszkania.pl

Działka Budowlana w Strzeniówce/k.Nadarzyna

Strzeniówka

Opis

Z przyjemnością prezentuję Państwu malowniczo położoną działkę budowlaną o numerze 937 w Strzeniówce  ul. Przy Lesie o wymiarach 25×50 m przeznaczoną pod budowę domu wolnostojącego  jednorodzinnego. 
Działka jest ogrodzona, wyrównana a także częściowo zadrzewiona , posiada podłączenia do mediów tj.prądu, wody  oraz gazu (przyłączenie do końca I kwartału/2022).

Dojazd do posesji asfaltem ulicą Jodłową a następnie drogą utwardzoną , usytuowanie w pobliżu lasu zapewnia mieszkańcom ciszę oraz obcowanie z natura a jednocześnie ten doskonale skomunikowany punkt pozwala na łatwy dojazd do Warszawy trasą S8 a także drogami powiatowymi do Pruszkowa  ( 7 km ) i Nadarzyna ( 2,4 km).
Niewątpliwym atutem nieruchomości jest położenie z dala od miejskiego zgiełku, bliskość terenów zielonych, kompleksu basenów letnich w Strzeniówce, ścieżek spacerowych a także szkół, przedszkoli, punktów usługowych, sklepów, restauracji, Klubów Fitness, kortów tenisowych, punktów opieki medycznej.

Działka do sprzedania wraz z  projektem architekta Marcina Rubika  z  pozwoleniem na budowę domu w zależności od potrzeb nabywcy 175m2 bez garażu lub 140m2 z garażem dwumiejscowym. 
Do oferty dołączono wizualizację zewnętrzną oraz rzuty budynku.

Serdecznie zachęcam do kontaktu w celu ustalenia prezentacji oraz  przekazania dodatkowych informacji