662 775 008
ul. Nałęczowska 64/6, 02-922 Warszawa
kontakt@amitamieszkania.pl

Działka budowlana Warszawa Rembertów z MPZP

Warszawa Rembertów, ul. Zesłańców Polskich

Opis

DZIAŁKA BUDOWLANA Z POTENCJAŁEM W REMBERTOWIE
Spokojna okolica Warszawy, jaką bez wątpienia jest Rembertów to wprost wymarzone miejsce na kreatywny biznes, ale i rewelacyjna lokalizacja na stworzenie przytulnej oazy dla siebie. Znajdująca się na skrzyżowaniu ulic Czwartaków i Zesłańców Polskich działka to okazja na inwestycję w stolicy, której warto przyjrzeć się z bliska! 928 m2 powierzchni budowlanej z doskonałym dojazdem, uzbrojeniem (prąd, woda ze studni) oraz dostępem do instalacji wod-kan-gaz będzie idealnym płótnem do niebanalnego zagospodarowania. Działka objęta jest MPZP.

DZIAŁKA W OTOCZENIU ZIELENI 15 MINUT OD CENTRUM WARSZAWY
Wśród największych zalet działki należy wymienić lokalizację. Otoczona pięknem terenów zielonych, niezabudowanymi działkami i domami jednorodzinnymi, a przy tym bliska stołecznym atrakcjom sprawia, że każdy inwestor znajdzie pomysł na jej wykorzystanie. Teren tej 928m2 działki jest płaski, przygotowany pod dowolną koncepcję. Dodatkowo przyszły inwestor znajdzie na niej domek holenderski idealny na dobry początek przygody z planowaniem przestrzeni. Okolica oferuje spokój i ciszę, ale jednocześnie zapewnia pełną infrastrukturę niezbędną zarówno dla biznesu, jak i miejsca dla rodziny.

MIEJSCE Z WIDOKIEM NA PRZYSZŁOŚĆ
Intensywnie rozwijająca się dzielnica Rembertów to przyszłościowy rejon Warszawy, w który drzemie ogromny potencjał. Jeżeli szukasz inwestycji, na której nie stracisz, a przy tym zrealizujesz dzięki niej swoje marzenie o biznesie lub zbudujesz azyl dla najbliższych – to miejsce to strzał w 10!

LOKALIZACJA I KOMUNIKACJA
Centrum Warszawy 13 km (15 min. Samochodem)
Sklep 200 m (1 min. samochodem, 2 min. pieszo)
Przystanek autobusowy 75m (1 min. pieszo)
Przystanek PKP Warszawa Rembertów 2 km (4min. samochodem, 20 min. pieszo)

Wideo