662 775 008
ul. Nałęczowska 64/6, 02-922 Warszawa
kontakt@amitamieszkania.pl

Urokliwa działka 8500m2 _ Gmina Poświętne

Wola Ręczajska

Opis

MALOWNICZA DZIAŁKA SKĄPANA W ZIELENI I CISZY
Urokliwa działka (8500 m2) z dużym potencjałem budowlano-inwestycyjnym położona w malowniczej Woli Ręczajskiej w gminie Poświętne (powiat wołomiński), której piękno zostało docenione przez wybitnych polskich reżyserów i uwiecznione w najsłynniejszych polskich produkcjach filmowych.
Zaledwie 28 km na północny wschód od Warszawy znajduje się miejsce, którego piękno już wiele lat temu docenili najwybitniejsi reżyserzy polskiego kina: Andrzej Wajda, Jerzy Hoffman oraz Tadeusz Chmielewski. Miejsce, które gościło wielu utalentowanych polskich aktorów: Jana Englerta, Mariana Kociniaka, Wiesława Gołasa, Borysa Szyca czy Annę Seniuk. I wreszcie – miejsce, którego urok można podziwiać w kilkunastu produkcjach filmowych, które na zawsze wpisały się do kanonu polskiej kinematografii: „Katyń”, „1920 Bitwa Warszawska”, „Jak rozpętałem drugą wojnę światową”, „Pieniądze to nie wszystko” czy „Czterej pancerni i pies”. O jakim miejscu mowa? Oczywiście o okolicach gminy Poświętne. Wybór tych malowniczych terenów na scenerię produkcji filmowych wydaje się być oczywisty. Tu błękit nieba przenika się z soczystą zielenią lasów i łąk. Tu hipnotyzujący śpiew ptaków przenosi do świata, w którym problemy dnia codziennego pryskają, jak mydlana bańka. Tu promienie słońca wydają się być jeszcze jaśniejsze, wiatr delikatniejszy, a zapach kwiatów intensywniejszy. Tu piękno natury przyciąga z nieodpartą siłą, przed którą nikt się nie broni. Właśnie w takim miejscu, na skąpanej w zieleni i ciszy działce, możesz stworzyć oazę spokoju dla swojej rodziny. Gdy inni uroki gminy Poświętne będą podziwiać w produkcjach filmowych, Ty będziesz je mieć na wyciągnięcie ręki – codziennie o każdej porze dnia i nocy.
PRZEJDŹMY DO KONKRETÓW
Wielkość, kształt oraz lokalizacja działki to jej trzy największe atuty, na które w pierwszej kolejności należy zwrócić uwagę. Powierzchnia 8500m2, szerokość 40 m oraz kształt zbliżony do kształtu prostokąta zapewniają duży potencjał budowlany, a położenie bezpośrednio przy drodze asfaltowej (droga publiczna) gwarantuje łatwy dojazd i maksimum komfortu. Warto zaznaczyć, że teren działki jest płaski i oczyszczony, dzięki czemu nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych przed rozpoczęciem ewentualnych inwestycji. Do działki poprowadzony jest prąd, woda znajduje się w drodze. Planowane jest również przyłączenie gazu do wszystkich miejscowości w gminie Poświętne.
POŁOŻENIE DZIAŁKI I WOLI RĘCZAJSKIEJ
Wola Ręczajska położona jest ok. 28 km od Warszawy i 15 km od Wołomina – na tyle blisko miejskich udogodnień, by w razie potrzeby z łatwością z nich skorzystać, a jednocześnie na tyle daleko, by móc zapomnieć o wrzawie i zgiełku. W najbliższej okolicy ok. 3 km (Krubki-Górki) znajduje się Pałac Alexandrinum z 12-hektarowym przepięknym parkiem (obecnie luksusowy hotel z restauracją i SPA), stadniną z końmi i kucykami dla dzieci. Restauracja Pałacowa zachwyci nawet najbardziej wyrafinowane podniebienia. W odległości ok. 3 km są prywatne stawy hodowlane gospodarstwa rybnego w Zawiesiuchach oraz miejsce gdzie można zorganizować szkolenie oraz wyjazd integracyjny (Farma Makedońskich). Rzeczą bardziej przyziemną, aczkolwiek wartą uwagi jest oddalony od działki o 300 metrów (4 min spacerem) przystanek autobusowy, z którego odjeżdżają autobusy, kursujące na linii Poświętne-Sulejówek-Wołomin-Mińsk Mazowiecki.
Komunikacja:
Przystanek autobusowy – 300 m (4 min spacerem)
Dojazd do Warszawy – ok. 28 km (ok. 30 min samochodem)
CH IKEA/M1 – 28 km (ok. 30 min samochodem)

Placówki oświatowe:
Szkoła Podstawowa (Poświętne) – 2,9 km ( 4 min samochodem)
Urzęd Gminy ,Gminny Ośrodek Kultury, Kościół (Poświętne ) – 3 km ( 5 min samochodem).

Sklepy:
2 sklepy spożywcze – w najbliższej okolicy działki
Market DINO (planowane otwarcie lipiec/sierpień 2021) – 3 km (4 min samochodem)

Wideo