662 775 008
ul. Nałęczowska 64/6, 02-922 Warszawa
kontakt@amitamieszkania.pl

Obiekt hotelowo-gastronomiczny k/Żyrardowa

Feliksów

Opis

Oferujemy do sprzedaży obiekt hotelowo-gastronomiczny, położony w miejscowości Feliksów, gm. Wiskitki.

Hotel o powierzchni użytkowej 680m2 posadowiono na blisko 5-hektarowej ogrodzonej działce. Jego parter tworzy przestronna sala na 100 osób z profesjonalnym zapleczem kuchennym, do której prowadzi hall rozpoczynający się recepcją zaraz przy wejściu do budynku.

Na piętrze znajdziemy 10 2-osobowych pokoi o powierzchniach 10m2 i 1- kilkuosobowy o powierzchni 30m2. W budynku znajdują się także 2 niezależne mieszkania po 50m2.

Na terenie posesji znajduje się ponadto murowany budynek gospodarczy, gotowy do wykorzystania np na biuro.
Teren ogrodzony, zagospodarowany, bardzo dobrze utrzymany. Za głównym budynkiem znajduje się wiata kryta strzechą mieszcząca ok 60 osób, doskonała na letnie spotkania przy grillu, piwie…., dalej mały staw i rozległe miejsce na rekreację.

Obiekt w 2010 r. przeszedł generalny remont. Ogrzewany jest gazem z własnej butli, posiada przyłącze wodociągu i własną studnię, szczelne szambo oraz przyłącze elektryczne. Od kilku miesięcy posiada również instalację fotovoltaiczną. Dojazd drogą asfaltową, przy budynku rozległy parking. Odległość od najbliższego miasta – Żyrardowa to tylko 3km, do Warszawy np. autostradą A2 tylko 50km.

Obiekt jest cały czas wynajmowany na różnego rodzaju imprezy, konferencje i przyjęcia. Zważywszy na jego lokalizację po sąsiedzku z planowanym Centralnym Portem Komunikacyjnym w Baranowie to doskonała inwestycja na przyszłość.

Polecamy, to nieruchomość godna zainteresowania. W zakładce Film znajduje się film o tym obiekcie ukazujący walory lokalizacji i położenie obiektu.